Odakle Vam nick??

po imenu posto ima nas samo dvojca u selu tako da znaju svi o kome je rec
 
to je mnooogo dugacka prica od 2 3 razreda os me tako zovu
burazer me je tako zezao drugari culi i ostade kloki
inace zovem se ivan ali retko ko me zna po imenu
 
Bibliotekar - zbog ogromne ljubavi prema knjigama. Povrh svega, pedantan sam, sistematski sagledavam i analiziram teme koje me interesuju - valjda takav i treba da bude bibliotekar.
Da ne zaboravim napisati: NIJE ISTINA DA ČITANJE KNJIGA ŠKODI VIDU !!! (Naočare nikada nisam nosio, pa ni one za zaštitu od Sunca.) :D
Živeli :ppozdrav:
 
Pa kad ne poznaješ Dragojla, nije ni čudo što ti nije jasno. :D

Dragojlo je lik iz serije "Selo gori, a baba se češlja" kome je fraza "zajebalo vek" uzrečica, i koju koristi kad hoće da kaže kako je nešto dobro, neočekivano, nesvakidašnje ... (Valda sam dobro objasnio. :cao: )
 
savo , ime
ris , posto sam duze vremena bio radioamater pozivni znak mi je bio YZ4RIS
u tadasnjem sufiksu moralo je prvo slovo da bude Q ili R meni palo na pamet nesto sto moze da se izgovori bez spelovanja
 
Ja morao ovaj nick da koristim predriblao bio i sebe i administratore foruma , umesto misasumadinac ja kucao kad asm se registrovao misasuamdinac :( . Inace sam i Gruznain po reci Gruzi ,selo Dubrava u donjem toku reke gruze
 
Po ovoj mahini
2exn88k.jpg
 
tako sam se registrovao na ht i ostalim online glupostima i forumima. z od imena živko, curcic prezime ćurčić.
inace igrao sam i travian, charazay, handballmania, footstar, polako batalim i ht. ostao sam veran samo sokkeru i basketsimu.
 
Asocirao me onaj BOB MAJSTOR.Samo sto ja nisam majstor nego paor,pa eto farmer po evropski ::namigivanje::,a ime mi je Slobodan a od detinjstva me zovu Bobe. :ppozdrav:
 
Sa drugarima imao sam grupu Podambarske Bace, pa mi osta od tog vremena Baca.
 
Nazad
Vrh