Odakle Vam nick??

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.458
iznenadio si me sa ovom muzikom:ppozdrav:
jos ces da ispadnes kul tip
pardon ispravka mislio sam na zombi

steva44

Član
Učlanjen(a)
18 Mar 2011
Poruka
2.415
Pravo ime mi je Stevica i 44godine imam ,a razmisljo sam da stavim Brzi posto me tako svi znaju po prezimenu Brzic.Ali nesto nije islo u registraciji pa ostalo steva44.

zombie_666

Član
Učlanjen(a)
29 Apr 2010
Poruka
5.760

danijella

Član
Učlanjen(a)
27 Feb 2011
Poruka
870
Cannibal Corpse,Deicide,Sepultura... eeee kada je to bilo ima više od 15 godina,a da me vidiš sad!:haha:

diklofen

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2009
Poruka
11.596
Imam bar pet nadimaka po selu.Diklofen mi je dala ekipa iz teretane(kad sam se time bavio) jer sam zbog neke povrede to pio.To se tako počelo po teretani pričati i malo po malo ostade ja diklofen.

miroslav k

Član
Učlanjen(a)
4 Nov 2009
Poruka
5.491
Bački Petrovac 20 km severno od Novog Sada
u ovoj temi nema opcija "zahvali se" to je bilo moje pitanje za Diklofena, hvala u svakom slucaju, meni to bilo malo cudno, i kod nas u teretani non stop, diklofen mast, diklofen gel, pa diklofenak ovakav pa onakav itd..... inace kod povreda najbolje je koristiti Diklofen+bensendin jer ima umirujuce dejstvo pa opusti zivac ili sta je vec u pitanju

3 FU

Član
Učlanjen(a)
16 Nov 2010
Poruka
48
Od prezimena. TRIFU. Tako da sam ga skratio na 3 FU. A inače porodično "špic name" što bi lale rekle mi je Trejka.

toni soprano

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2011
Poruka
195
moj nik je uzet iz serije ,,,Sopranovi,, volim tu seriju pa otud i nik inace mi je ime Dejan a prezime Mogic. jedinstveno prezime razmisljao da mi to bude nik ali eto... inace me svi i znaju kao Mogic

Vrh