Objekti za smeštaj mehanizacije

samo zuje kamioni,kod nas je 140din odavno

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Sad mi je tata rekao nebitna je visina racuna se kvadratura krova

Послато са SM-T510 помоћу Тапатока
 
Zaboravio pisati ranije,pre oko nedelju dana sam bio u Zr na onaj otpad EkoMetal,imali su na tone profilnih cevi,navodno iz Smedereva su doneli.Neke cevi su bile ostecene,neke su imale defektne varove,ali vecina je bila dobra.Problem.je sto su vukli to kao da je dzabe po 80din/kg,sad nzm sta je ostalo tih cevi,ja sam uzeo meni sve komplet sto mi treba za jedan krov neke manje supe.Najvise su vukli ,kako su mi rekli njixovi zaposleni tamo,ovi sto prave hale,supe,remont prikolica i slicno,tj majstori,dodju natovare na kamion po par t i nose....Vredi pogledati ako nekom treba profilnih cevi,mozda i nisu sve razvukli.
 
1 m je vise nego dovoljno na 7 m… sad mozemo jos sat vremena da racunamo, ali kao ono… za sta se drzati. To je to tu i tamo. Inace moze i manje, doci ce jos mnogo strucnjaka da je dovoljno 6 %… tako…
 
I meni se cini da je 1m za ploce dovoljno i odvise.
Spremam se za leto nesto da pravimo. Meni je idelano da je napred 3.4-2.6 i onda napred od stuba dok binder oduzme oko 0.4m da ostane 3m od zemlje do bindera.
 
Tesko da ce gvozdje da pada, moze samo poskupeti kako sam cuo.

Isto pitanje za pouzdane koju preporuku za binder predlazete 7m duzine i na njega ce se naslanjati 3 roznjace duzine cca 6m, pokrivka limom ?
Ovo je na supi 5x10 i 10m duzine je binder, sad ako bas nema potrebe za ovolikim ne bih pravio.
Cisto poredjenja radi stub je 100x100.

virginia seaport crossword
 
Ja ovih dana nesto varim...ovako ugrubo glavne cevi su 80x60,sredina ispune isto,krajevi manje cevi.sve cevi su 3mm.mislim da je i vise nego dovoljno.
IMG_20230128_1728501712.jpeg
 
Šta staviti u objekat za svinje da nosi cevi od vode? Trenutno je neki lim, ali već je istrulio za dve godine.
11954d43e601bb49a0c44d89d6662695.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh