Objekti za smeštaj mehanizacije

Danas uzimao nesto cevi, kaze prodavac od 1-vog ide 8 dinara gore i od 15-tog jos 8-9.
Pomenuo je da ce da se vrati na stare visoke cene.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisam gledao tacno, bacio sam priznanicu ali sam izracunao sada koliko se secam izadje oko 130 dinara

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Moze biti nasi cokoladni kazu da ce na prolece da skoci gvozdje, eno svi kupuju „prljavu“ robu i samo ciste i lageruju
 
140din je cena i rekli kad sam svracao da ce ici na gore opet

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Da li je neko skoro betonirao šupu ili halu?Interesuje me koliko ga je izašlo po m2 .Znam da zavisi od debljine betona ali ajde da se uzme neki prosek pa onako ugrubo beton+armatura+rad.
 
Da li je neko skoro betonirao šupu ili halu?Interesuje me koliko ga je izašlo po m2 .Znam da zavisi od debljine betona ali ajde da se uzme neki prosek pa onako ugrubo beton+armatura+rad.
ja sam betonirao 230 kvadrata..debljina betona 15cm otislo mi 8t cementa cena bila 700din i morao sam jos da dokupim na 750 za jedno 2t.. armatura sestica to ne mogu da kazem koja cena bila jer nisam uzeo odmah za sve bio ali cena skakala svakodnevno.. imam sve zapisano u svesci... plus soder za temelj i armatura pa za tampon i betonazu posto sam ostavljao za stubove tu cu da zidam zid... mislim da nije izaslo ispod 400000din a radili smo sve sami cale i ja... to je bilo predprosle godinen,sad mislim da je skuplje sigurno nego sam ti bacio sliku da imas uvid cisto

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ne znam drug jedan sto pravi sad bas prica rekli mu 60e po kvadratu... sad sto veca visina vise ide materijala naravno ali mislim da je rekao da mere od najvise tacke ili on nije dobro razumeo

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Висина шупе нема везе са материјаким, већ са дужином цевинза стубове...
Мајстор који је нама радио шупу, каже да висина неутиче на цену, тј да је њему свеједно, оћемо 4, 5 или 6 метара
 
15-tog januara sreo majstora u prolazu na Najlonu. Pitao ga koja je cena po m² rekao je 44e... ali da će cena ići uskoro gore jer gvožđe ponovo ide gore.... Tako mi je javio dobavljač cevi.... Ima kaže naručeno i kaparisano preko 50000m² da naprave u narednim mesecima... I trenutno ne prihvataju ništa novo dok ne privedu ovo kraju....

Kada sam ga pitao da li neko pravi sa papirima.... Samo se nasmejao 🤣
 
pa sta im sad treba da dizu cenu na gvozdje,jebo ih pas vise..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
hahaha a ja 150 kvadrata pokrivam,bice igranke dobre sa cenom

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Kaže da će se gvožđe vratiti na oko 160-170din/kg sada je oko 125-130din. Ostaje da se vidi. Mada može da bude svašta. Jer svaki dan 10 gvožđara prođe kroz ulicu... Kao da su i oni čuli...
 
Nazad
Vrh