Objekti za smeštaj mehanizacije

Biće to drugo....Jednostavno, ne postoji nikakav sistem kontrole cena, sve je "slobodno tržište" toliko često korišćen IZGOVOR, radi, uglavnom neopravdanog, bezobraznog dizanja cena, a koje ne prati njegov izostanak i korišćenje istog, u pogledu pada cena...Onda je IZGOVOR, nabavna cena je bila $$$$ , ne može sada $$$....😉
 
Ja narucio pecku i cena bila 1500€ odem da kaparisem kaze 1700€ znas poskupeo materijal. Nudi mi odzak 100€/m reko jbg da pec nije poskupela uzeo bi ovako si mi skratio odzak za 2m. Vidim da mu nije bilo bas milo,ali nije ni meni.
 
ja se isto dvoumim sta da radim,dal da pravim ili da sacekam a to cekanje nece biti duze od dva meseca...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Da ali ako im kazeh hocu stub tih dimenzija i te debljine mesa, toliko stubova, toliko roznjaca, toliko ovoga/onoga na tu kvadraturu trebalo bi da mogu da daju tacnu cenu ? Verovatno hoces da kazes da cena zavisi od dosta faktora pa da ne moze tek tako da se kaze cena po m2 ?
 
Kad zavrsim sezonu cu znati dal pravi supu ili ne. U planu neka manja oko15x5x3.5

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kod nas betoniranje 15€/m², znaci samo ruke. Jedna mreza (mrezu “vuku” “gore”, t.j. na sredinu), 14-18 cm debljine.
 
Kod nas su sa zadnje strane stavljene cerade, drže već 15 i više godina. Samo ih treba dobro učvrstiti, jer ako ih načne vetar počeće da se cepaju.

I ove naše nisu izložene suncu mnogo, sa severne strane su. Kako bi se na suncu pokazale ne znam.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Pre dve tri godine bilo oko 5e za ferobeton, znači betonaža, glačanje sa helikopterima, lakiranje, i sečenje
 
Nije tema ali je zastita masima od kise i snega.
Imali neko kontakt ili zna gde ima cerade od reklama da se kupi? Trebalo bi da su jace i bolje od ovih plavih cerada sto izdrze jednu sezonu.
Na KP oglasima ima samo jedan iz Lajkovca.
 
Nazad
Vrh