Objekti za smeštaj mehanizacije

Prosle godine kad sam radio zadnje dvoriste sa tucanikom cena je bila 1150 din po toni sa prevozom. Nesto manje od 100 t sam kupio.
Znaci da je trenutna cena oko 2000 din. za t.
 
Poslednja izmena:
Tu izadje najskuplji prevoz, pogotovo vama u Vojvodini.
Ja svake godine uzimam od Ive Agrara, već godinama mi isti vozač dovozi.
Često se dešavalo da prevoz bude skuplji od robe. Naročito kada je rizla u pitanju.
 
Uvek nešto ima, pošto sam ja na malo nezgodnom terenu a veliki prostor. Uvek se nešto radi i gradi. I za beton od njih uzimam lomljeni kamen.
Sad treba da radim put za mehanizaciju i kamione da ne idem preko asfaltiranog dvorišta sa teškim kadama, 150 m dužina, trebaće oko 200 kubika kamena i rizle.
 
Koja susna godina ?,eh drugari,ne bi ste znali kako izgleda ista da nema nas iz pustinje,pardon Banata, kad postavljamo slike :cautious:.
Inace nisam bio sarkastican.
 
Danas sam bio do stovarišta, kazu da je armatura pojeftinila nešto više od 30%. Kupovao sam binore, bili su 1600, a sada su 1100 dinara. Nisam pitao za cevi.
 
Znam da je cena gvozdja odavno u padu ali nesto ne vidim da te cene nesto mnogo padaju po lokalu.. Ili im stoji roba koja je mnogo placena pa cekaju da je rasprodaju i nabave novu ili jednostavno trgovci ne planiraju da nesto ozbiljno spustaju cene..
 
Nazad
Vrh