Objekti za smeštaj mehanizacije

To znam. Ali novo gvožđe, pitam cenu kažu zavisi od količine. Ne bih baš da im kažem 10t pa da uzmem 1t.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Ponuda za cev 100*100 4mm 6m, 10200. Ona bi po nekom katalogu trebala da ima 73kg znači 139din kg. Ne pitah jel plus PDV ili je to to.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Ponuda za cev 100*100 4mm 6m, 10200. Ona bi po nekom katalogu trebala da ima 73kg znači 139din kg. Ne pitah jel plus PDV ili je to to.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Ja sam jednom tako porucivao neke cevi i namerno za debljinu kazem 3mm kad stiglo ono 2.8mm pa ih zovem i pitam sta je to kad sam naglasio da hocu od 3mm a ta sto radi kaze pa to ti je isto i od tada vise tamo ne kupujem nista

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da da, mada jedni su odmah dali predračun tipa 2,8 i 3,8 za 3 i 4mm. A ovi drugi redovno 3 i 4mm.

Uglavnom za garažu 10*6 samo gvožđe izlazi oko 150 hiljada, s tim što nisam računao fi20 armaturu u tu cenu. Nisam još rešio šta ću za krov, lim ili panel.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Morate dobro poveriti jer je ta prodaja sasvim legalna, dopustaju im propisi. Tesko ce te naci da je cev bas tacno 3,4,5... mm. Uglavnom je nesto tanja jer zakon tako dopusta.
 
Prijatelji jel moze Neko da mi izbaci skicu plan za objekat za smestaj mehanizacije 10 x15 metara,4 -5 metera visine,na dve vode?
Mislim na metalnu konstrukciju na metalnim stubovima,a u uzem delu OD 10 metara da bude cist prostor,znaci bez stubova unutar ....???
Da vidim na koju sirinu idu stubovi sa strane it'd....
 
Ja bi to stavio ko što obično ide 5 m između stupova, visina barem 4.5 m da kombajn ide bezbrižno unutra, samo neko stručniji treba reći kakvi stubovi dovoljne jačine trebaju i binderi. Moje hale su vezane i na sredini stuba sa cijevi na stranama koje nisu ulazi i španerima naravno.

Edit
Ovo je skica moje hale iz Srbije, 12x7x4,5
 
Poslednja izmena:
Imas li neke cifre za ovo do sad, dimenzije, cena ?

Димензије 16x14, конструкција и кров, 15800 eврова, туцаник око 40 кубика неких 700 еврова, ово зидање около(са темељом), мислим да је око 1200, 1300 еврова (материјал), пошто све радимо сами...
Имамо још да озидамо лево (на слици) зид, да избетонирамо тај проточни део од 6 метара, и да мајстор направи капију и затвори лимом остали отвор.
 
@Shale Prijatelju nisam te razumeo,JEL 15800 evra ti je majstor uzeo za konstrukciju I krov da postavi ?? ILI ste vi kupovali sami cevke I lim I svee sami radili konstrukciju I krov???
 
@Shale Prijatelju nisam te razumeo,JEL 15800 evra ti je majstor uzeo za konstrukciju I krov da postavi ?? ILI ste vi kupovali sami cevke I lim I svee sami radili konstrukciju I krov???
Да да, мајсторово све од метала, тј 70 е по квадрату је у том моменту излазило...
Фирма која је радила је Металоградња Марић - Ђурђево...
Ми смо насули тампон туцаником и зидамо до пола висине, а ресто ће такође мајстор затварати лимо и правити капију...
 
Nazad
Vrh