Objekti za smeštaj mehanizacije

15 evra traze za duzni metar temelja, 10 evra zidanje ciglom m2. Cene su za ruke.Fasada sa stiroporom od 9 pa do 15 evra po m2, ako ti radi firma. Cene su otisle u nebesa. Drugaru vodoinstalater trazi 600 evra za omanje kupatilo.Firma da mu raskrije podasca krov, folija, letva, novi crep 15evra m2. Bez podascavanja 12 evra m2.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pre dve godine mene je krov od 100kv izašao 4500e,skinuli crep i dasku i po vadili staru izolaciju, vratili novu izolaciju, dasku i stavili lim i opšivanje... I onda je bilo skupo, a tek sad...
Kupatilo od 1.8x1.4m,ne može biti manje, kompletan "remont" 2500e,od toga ruke 800 ali sve, od lupanja, novih instalacija, prepravke prozora, vrata, grejanja itd...
A za ove naše objekte za mehanizaciju smo sve radili sami drug moj mile i ja, znači ruke ništa, sem piva i klope, al gvožđe, lim sve otišlo gore i da li će pojeftiniti sumnjam, to nam je što nam je
 
Ja sam uzimao kod vas prije godinu dana slično nešto, oko 2000 eura je bila samo konstrukcija komplet za montažu. To je danas sigurno nešto skuplje. Na to treba nadodati stope ili komplet temelj, lim pokrovni, lim za obijanje okolo ili nešto drugo ovisno o željama...
 
Kako neki pisu ovde cene majstora ja bih doveo majstora da radi al prvo psihijatra da pregleda majstora pa da se dogovorimo za cenu.
Pa te cene nisu u Nemackoj tolike gde je prosecna plata 10 puta veca.
 
Opa od 55e kad sam ja zvao otislo na 80e lepota sad

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
69e Marka 25, na kućnu adresu.
Mb30 je 75e. Cene su od pre dve nedelje.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Jeftinije i kvalitetnije oni da dovezu
Jeftinije nije sigurno ali ni kvalitetnije, jedino sto je ujednacen. Meni caleta uhvatilo ludilo pa narucio za ispred kuce mikser, mi tako na mesalici nismo pravili nikad cak ni posle gajbe piva. Previse vode bilo, taj beton ce poceti da se ljusti za 2 godine pa opet razbijanje i betoniranje.
 
Ja malo malo vidim kod poljoprivrednika preko one behaton ploce umjesto asfalta ili betona, cak sam vidio da su hale poplocali tim plocama. Cijena kvadrata behaton ploca je 10e. Samo ne znam kakva priprema ide ispod ploca ako ce prelaziti veci teret..
 
Nazad
Vrh