Objekti za smeštaj mehanizacije

Lep objekat! Mozes li napisati koji je raspon izmedju ovih preko nosaca (idu po duzi supe) za koje je pricvrscen lim.
 
Covek planira da uzme claas lexiona, pa da za njega posle ne gradi nov 'angar. :osmeh:
Inace hala je prava! Svaka cast! :ppozdrav:
 
Jel bi umeo neko da me uputi u problematiku oko krova? Gradim objekat 6mx10m. Cigla, stubovi od betona... gde je najbolje traziti krovni lim, najpovoljnije? i koliko mi treba ploca za krov na dve vode? Prema nekim mojim kalkulacijama izadje skoro kao dosadasnja ulaganja sto nije malo za mene.
 
I kod mene završen krov. Salonit je nakon grada letos, definitivno odradio svoje (postavljen je davne '89-te).







Bilo je malo problema zbog drvene građe i zato nije idealno (krov malo talasa jer prati grede) ali na kraju sam zadovoljan. Za dan smo uspeli da skinemo sve table i da postavimo lim, oluke i snegobrane. Površina je oko 200 m2.
Danas je postavljeno i sleme.



A sutra će biti zatvoren i ovaj nastavak na senjak. Iako na slici deluje da je različita, u pitanju je ista nijansa zelene boje. Zeleno volim te zeleno...:osmeh:
 
Koja je cena ovog lima?

Ne znam tačnu cenu krovnog lima ali ovaj što dolazi na vratnice (sa manjim naborima) je 555 din. po m2. Mislim da je krovni nešto skuplji. Sav lim je pocinkovan.


Je l' ova tabla 1mx4m?
I kolika je pokrivna povrsia jedne table,?

Table su sečene po meri, ove su 5,2 i 5,7 metara dužine a pokrivaju 1 metar širine.

Vazno je da Zajka ne pokisne:osmeh:
Odlican posao,svaka cast!!

Zajka ide na drugo mesto, ovde je samo za slikanje. :osmeh:
U ovoj šupi mi stoje priključci.
 
Nazad
Vrh