Objekti za smeštaj mehanizacije

Homoljac svaka cast. Objekat tek sada dobija pravu notu.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -



200 kvadrata ( osnova je 20x10m). Imas taj podatak na prethodnoj stranici.




------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vidim da si pronasao taj podatak. :ppozdrav:

Hvala.Sutra se nastavlja sa radovima ako nebude bilo kise. Majstori upravo stigli.:ppozdrav:
 
Sta mislite koliko vrede 8 stubova dimenzije 160x100mm i dosta velikom debljinom zida.. Dugacki su 6 metara...

Hteo bi na leto da pocnem da pravim jednu supu slicnu kao kolega Homoljac ali sad mi ispalo da kupim 8 stubova... A na leto cu resto da dokupim...

Koliko to vredi ovako polovno????
 
Svaka cast kolega!!!!!!!! Stub i meri 130kg!!!!!!!!!!

Onda mi je to malo jaca cena trazi mi za njih 70din po kilogramu!!!! Neznam sta da radim..

A ima na tom otpadu jos jedna hala dimenzije 22x40 metara.. Sta mislite koliko to vredi.. Danas bio malo da gledam sta imaju od meterijala za izgradnju... Hala je kompletna samo da se zasrafi i da se kupi lim.. Sta mislite koliko to vredi???
 
Svaka cast kolega!!!!!!!! Stub i meri 130kg!!!!!!!!!!

Onda mi je to malo jaca cena trazi mi za njih 70din po kilogramu!!!! Neznam sta da radim..

A ima na tom otpadu jos jedna hala dimenzije 22x40 metara.. Sta mislite koliko to vredi.. Danas bio malo da gledam sta imaju od meterijala za izgradnju... Hala je kompletna samo da se zasrafi i da se kupi lim.. Sta mislite koliko to vredi???
Ciro od kojih je cevi ta hala
 
DA dimenzije su 22mx40m..

Stubovi su od P profila pa zavareni da se dobije kao stub.. A gornja konstrukcija je od nekih ogromnih vingli 10x10 ako ne i dobljih i to bas masivno izgleda...

Samo sto je to tesko ko zemlja OGROMNA gomila rasklopljenog gvozdja a vlasnik trazi 70din za kiloglram!!!! To moze da tezi mnogo!!!
 
Ogromno je to... Treba izmeriti jedan stub jedan krovni nosac pa posle sabrati... Po mojoj nekoj proceni kostace sigurno 10.000e...
 
Ciro mozda izlazi skupo ako uzimas sve. Ako postoji mogucnost da uzmes polovinu npr. 12x20 to je onda hala velicine kao kod kolege Homoljac. Cela je blizu 900 kvadrata, a pod nju mozes staviti polovinu objekata koje imas na domacinstvu.
 
Pitao sam ja da uzmem polovinu ali nece da proda... Ili kompletnu ili nece ni da je proda... A siguran sam ad nece ni tako da je proda jel koliko sam ja mogo da zakljucim stoji ona tu DOSTA godina!! Vidi se po rastunju koje je krenulo kroz krovnu konstrukciju...
Treba joj jedno DOBRO farbanje...

Stojace ona tu jos dugo sve dok malo ne popusti cenu vlasnik...
 
Hala raspona 22m je teška oko 40-50kg/m2, to izađe 3500din/m2. Hala 22x40m izađe 23.000evra. Ako je hala dvobrodna 11+11m raspona ili 20+20m onda on nje mogu da se naprave dve hale.
 
Uradjena je tako da ima 3 dela nosaca krova,sredinu i sa obe strane... Pa se to sastavlja... Omasio sam cenu porilicno onda... :osmeh:
 
Ta hala verovatno može da se preprojektuje i od tih bočnih strana napravi jedna niža hala, a od srednjeg dela druga hala. Obe hale bi bile dužine 40m, što znači da od te cele konstrukcije mogu da se naprave 4 hale 11x20m. To izađe 4800evra po jednoj hali.
 
Moze da se napravi hala samo od bocnih strana a samo od sredisnjih nemoze jel je previse usko...
 
Nazad
Vrh