Objekti za smeštaj mehanizacije

Mi smo platili peskarenje i osnovna boja na plugu 10000 pre neke tri godine!
Mislim da je kvadrat 50,-
 
ima kod nas covek radi extra povoljno ali malko je sa vremenom izgradnje kritican , sa njim nema davanja kapare unapred i tako to.Nije prevarant da neuradi nego malko se duze ceka radi svuda u okolini cak i u srbiji ima njegovih hangara .
 
jest dobar majstor ali zna da odugovlaci nenormalno i nikako pare kod njega unapred pare uvek posle odradjenog posla pa tako ide nekako + nekoliko stotina telefonskih zvrckanja i molbi
 
Sasi iz Dobrice je pao hagar prosle god sto je radio Buda a ove godine kod nas je poceo 4 hangara a nijedan nije zavrsio...
 
Buda ima iskustva i kod nas znam jedan hangar odrađen je odlično što je Buda uradio ali bilo cimanje da ne vredi živaca.
Verujem da nema jeftinijig i neodgovornijeg majstora od Bude u Srbiji.
 
I ne samo to, nego je dobro da materijal od hangara ne ide kod njega, nego kod vas kuci, pa da ga tamo sklapa. Ako je materijal kod njega, zna da ga utrosi na nesto drugo, pa da posle dokupljujete gvozdje, smanjujete od cene usluge...On je za one s dobrim zivcima.
 
Gogi svrati u Veliku gredu kod majstor Mileta.Kod nas u selu je radio dosta hangara i kojekakvih nastresnica ,kapija,bravarije...
Dosta je korektan sa cenom i sto se tice rada nema odugavlacenja.

- - - - - - - - - -

Mogu ti preporuciti jos jednog majstorani to ekstra radi ali necu jer je skup ko da gradi ajfelov toranj
 
Gogi svrati u Veliku gredu kod majstor Mileta.Kod nas u selu je radio dosta hangara i kojekakvih nastresnica ,kapija,bravarije...
Dosta je korektan sa cenom i sto se tice rada nema odugavlacenja.

- - - - - - - - - -

Mogu ti preporuciti jos jednog majstorani to ekstra radi ali necu jer je skup ko da gradi ajfelov toranj
taj sto je skup taj je dobar i odgovoran sigurno
 
Gogi svrati u Veliku gredu kod majstor Mileta.Kod nas u selu je radio dosta hangara i kojekakvih nastresnica ,kapija,bravarije...
Dosta je korektan sa cenom i sto se tice rada nema odugavlacenja.

- - - - - - - - - -


Mogu ti preporuciti jos jednog majstorani to ekstra radi ali necu jer je skup ko da gradi ajfelov toranj

Nama je dizao hangar taj"skupi"...i posle nekoliko godina sve jos stoji kako je postavljeno...mada sve se mislim da kad budemo dizali,ako vreme dozvoli,da dizemo sami...kao npr ovu konstrukciju...


Uploaded with ImageShack.us
 
Ja znam Budin hangar sto se iskrivio ali poznajem coveka kome je radio i sam kaze rekao nam buda cenu a mi jel moze jos dole a on mrtav ladan moze ali cete da postavljate drvene stubove i cistite sneg odgore kaze primamljivo nama to bi (ninam je bilo dosta sto nam je reko ubedljivo najnizu cenu za normalan nego ocemo preko leba pogacu ) i uradimo mi to ali ne stavimo bas svuda stubove i be z ciscenja i sklizne nam jedan stub i iskrivi se , medjutim bio je Buda da ga ispravi i ojaca. e to su reci vlasnika hangara.
 
meni je buda radio jedan hangar ali nema stednje cak sam ga ja forsirao da pravi od jace cevi nego sto je on predlagao sirina je odradjena na 22 metera i nema nikakvih prblema kad smo zavrsili na jednu nosecu kostrukciju dizali smo flasencugovima 2 kom 577 imt tako da od snega ne bojim se
 
Evo i ja cu vam pokazati projekat mini farme,u projektu duzine 41,5m nalazi se hangari za smestaj mehanizacije,kokosinjac za tov pilica i kokosinjac za koke nosilje,svinjac,cardak,objekat za bikove,supa ....
Ovo je objekat za mehanizaciju. Objekat je velicine 12x5.5m.
29fvzfq.jpg

Takodje nastavak hangara a u pozadini je i objekat za naftu i ostale potrepstine velicine 1.5x1.5m.
Nova stala kapaciteta 10 bikova.Velicina je 7.5x5.5
xqgvic.jpg

Ovcarnik velicine 11x3.
2eyicf6.jpg

Hangar za slamu velicine 13x3m.
wjjui1.jpg

Cardak velicine 10x3.
fp6r2w.jpg
.
I to sve na papiru :)
e1buoo.jpg

Pozdrav :)
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Nazad
Vrh