Objekti za smeštaj mehanizacije

Pa ne znam koliko bi mu trebalo da uradi, ja šacujem da bi to njih dvojica-trojica mogli uraditi za 3-4 dana.
 
Salonit ploče su najveći problem. Ako su loše pa počnu da pucaju. Ovako realno gledano. Možeš ti to i sam da uradiš ako hoćeš. Osnovu već imaš samo nastaviš gore sa ciglama koliko hoćeš. Pa nije to baš takva nauka. Samo malo dobre volje. I neko da ti pomogne da skinete građu drvenu. Pobeležiš sve masnom kredom, vratiš isti raspored i ćao.
 
Ja sam pre posla šacovao da bi za taj posao moralo biti dosta 1500 e. Problem je da kod nas nema zidara za tako neke manje poslove, svi uglavnom zidaju kuće, hangare i sl.
 
20220116-155812.jpg
 
Salonit ploče su najveći problem. Ako su loše pa počnu da pucaju. Ovako realno gledano. Možeš ti to i sam da uradiš ako hoćeš. Osnovu već imaš samo nastaviš gore sa ciglama koliko hoćeš. Pa nije to baš takva nauka. Samo malo dobre volje. I neko da ti pomogne da skinete građu drvenu. Pobeležiš sve masnom kredom, vratiš isti raspored i ćao.
Salonit moze da puca samo ako je majstor nesposoban i nista vise. Ja sam stavljao kod mene na ovcarniku salonit hodao sam sa plocom gore i sa dve kofe maltera u rukama i nijedna se nije ni savila a ne pukla.
 
Zavisi koji salonit, pre smo uzimali neke table, pa kasnije jos, bilo je razlike, stariji je imao dublja rebra i bio je jaci, posle su promenili "dizajn", stedeli na materijalu...
 
Mislis da ce cena drasticno da padne,nema sanse garant.. ja sam sve odlagao misleci da ce cena pasti ali nista od toga,lepo zazmuris i resis to

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Za objekat 15x15, na 2 vode, samo stubovi i limeni krov sa filcom 45e/kv, neka, cekacemo jos, nije nuzda po ovim cenama
Nećeš nikada dočekati jeftinije, jer je sve otišlo gore i teško da će ići dole u skorije vreme. 45e je super ponuda realno gledano. Imaš ljudi koji gule i po 60-70-80e/m² pa opet imaju posla.
 
Nazad
Vrh