Objekti za smeštaj mehanizacije

@Compa
Da, ali to je bilo 2019 i sami radili....
Kod mene je bilo kljuc u ruke, moje bilo samo pice i to ako ja hocu da dam. Otislo je jako puno materijala, bilo je 5-7 radnika, njegove masine,mikseri, pumpa za beton, bager sto je kopao, kombinerka, zaba sto su nabijali, slajfovanje betona helikopterima.... Sve to mora da kosta
 
Svaka čast za objekte! Nego šta se dešava sa cenom gvoždja, jel se neko raspitivao, jel zvao? Da li ima nekih naznaka da ce ici dole, nekih informacija? Hvala
 
@Compa
Da, ali to je bilo 2019 i sami radili....
Kod mene je bilo kljuc u ruke, moje bilo samo pice i to ako ja hocu da dam. Otislo je jako puno materijala, bilo je 5-7 radnika, njegove masine,mikseri, pumpa za beton, bager sto je kopao, kombinerka, zaba sto su nabijali, slajfovanje betona helikopterima.... Sve to mora da kosta
Ja dobio dozvole za 2 objekta jedan je montazni a drugi zidani videcemo na leto koliko love.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nisah hteo da radim bez dozvole po zakonu za sve treba dozvola. A i ne mora dok te neko ne prijavi

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
U Ćirkovcu sa dozvolom? 🤣
Što kažu kod nas dole preko dunava je i Bog digao ruke..
Da me ne shvatiš pogrešno, ali u Novom Sadu i dalje niču objekti veći od 1000m² bez i jednog papira... Jednostavno ne mogu da stanu na kraj divljoj gradnji.
 
@Compa
Da, ali to je bilo 2019 i sami radili....
Kod mene je bilo kljuc u ruke, moje bilo samo pice i to ako ja hocu da dam. Otislo je jako puno materijala, bilo je 5-7 radnika, njegove masine,mikseri, pumpa za beton, bager sto je kopao, kombinerka, zaba sto su nabijali, slajfovanje betona helikopterima.... Sve to mora da kosta
Koja ti je firma radila?
 
U Ćirkovcu sa dozvolom? 🤣
Što kažu kod nas dole preko dunava je i Bog digao ruke..
Da me ne shvatiš pogrešno, ali u Novom Sadu i dalje niču objekti veći od 1000m² bez i jednog papira... Jednostavno ne mogu da stanu na kraj divljoj gradnji.
Jednostavno grad ne lici sad kao 2004 kad sam upisao faks i dosao na studije u NS. A i jednostavno ne zele da stanu na kraj jer ti koji to prave su previse mocni za drzavu srbiju da bi im neko trazio papire, ili mozda ti koji donose zakone i grade tako nesto 🤔🤔
 
U Ćirkovcu sa dozvolom?
Što kažu kod nas dole preko dunava je i Bog digao ruke..
Da me ne shvatiš pogrešno, ali u Novom Sadu i dalje niču objekti veći od 1000m² bez i jednog papira... Jednostavno ne mogu da stanu na kraj divljoj gradnji.
Prijatelju zivim pored glavnog puta Pozarevac-Kostolac mogu slucajno da prodju iz inspekcije bez da te iko prijavi i da stanu da se vidi sta se radi. U centru sam sela da sam negde na kraju pa i da radis. Drugo sve objekte postojece sam legalizovao jer sam se jesenas prikljucio na toplifikaciju tu je bio uslov da je sve legalizovano sada nemozes ni jedan prikljucak da dobijes da nisi ozakonio. Trece zasto bih razmisljao dal ce neko anonimno da prijavi a desavalo se ljudima. Ima raznih likova sto bih razmisljao kuci za montazni objekat me arhitekta kostao 1200€ za objekat oko 400 kvadrata i neke takse opstini. Dao sam ovlascenje i sve su oni radili.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
I jos nesto nije Cirikovac vukojebina bas tolika spojeni smo sa Pozarevcom 200m tabla od table. Od moje kuce u centru sela do centra Pozarevca ima 4600 metara. Buduca brza magistrala prolazi bas kroz nas atar preko postojeceg puta do Golupca.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ćirikovac lepo selo...
Prethodnih godina sam često išao u Kostolac, i prolazio sam kroz Ćirikovac pa posle Klenovnik. A poslednjih nekoliko puta smo uglavnom išli onim novim putem prema Petki.
 
Koji bese uslovi sto se tice gradnje da ne mora da se vadi gradjevinska dozvola supu ?


Za sve ostalo treba dozvola.
 
Ćirikovac lepo selo...
Prethodnih godina sam često išao u Kostolac, i prolazio sam kroz Ćirikovac pa posle Klenovnik. A poslednjih nekoliko puta smo uglavnom išli onim novim putem prema Petki.
Sada koliko je lepo mozemo da diskutujemo ali ima lep geografski polozaj.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh