Objekti za smeštaj mehanizacije

Nadvožnjaci na autopututu su na 4,20 tako da sve kade su ispod toga 😁.
Kašika ne prelazi visinu od dva metra, ali mora se imati i malko lufta, tako da je 7m OK, a još bolje je više od toga.
 
Nije ,to se tako radi,video sam na mnogim binderima slicne zavrsetke.Pravilno nije,ali nzm jos da se desilo da nekom padne,sve je to malo predimenzionisano i drzi bez problema.
 
Koliko se sada kreće cena hale po kvadratu, posle ovih poskupljenja ?
Cena rude gvožđa se ovih dana vratila na onu od pre ludila, ali čelik još uvek nije pojeftinio, a pitanje je kad će...
 
Baš ima ovaca za šišanje po toj ceni. Ja pitao oko 50-51e/m² stubovi konstrukcija i lim filc trenutno i kažu da će ići dole.
Gde to zivota ti? Ovo je firma iz Krusevca bas sam svracao da pitam i sunuo sam se kad mi rekli.. kazu da ce do nove godine pasti cene,dok je ova cena ne pada mi napamet da radim halu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kubik gotovog betona 64 eura mb 300 to je onaj sto ima 300 kg cementa u sebi a 62 eura mb 250 taj ima 250 kg cenementa u sastavu ako sam dobro razumeo .Koliko je potrebno sljunka i cementa da se pomesa da bi se dobio 1 kubik gotovog betona ?
У један кубик бетона који тежи око 2500кг, иде ~1900кг агрегата, воде око 220-250л зависи који квалитет тачније марке бетона МБ, цемента 200-350кг која опет зависи од МБ...

Наравно ту сада могу да иду ретардери, антифризи и разни додаци ради повећавања квалитета истог ..
 
Nazad
Vrh