NS hibridi

to i mene zanima..imam zemlju 1. klasa 4 lanc na jedno mesto na ugar pa razmisljam da li da posejem ns 6030 ili pionir t-56.
 
Danas uzeo NS 6030 za cardak cena 3326,00din dzak 25000sj! Isti problem ko sa ZP-om nemaju zaprasen tek mozda od ponedeljka,a i cene idu gore od ponedeljka!
 
Danas sam bio na institutu u NS, kupio seme soje, sorte sava. Zanimljivo ja da još uvek ima svih sorti, a sećam se da prethodnih godina nije bio takav slučaj. Gledam cene kukuruza, ns 6030 4000 dinara, a po apotekama se može naći jeftinije, i pitam se da li je to moguće da seme preko posrednika bude jeftinije nego kod semenske kuće.
 
Trgovina u Srbiji je čudo. Neko uradi posao za nas, mi mu kompenzujemo sa semenom, a on to proda po ceni ispod one koju smo mu mi obračunali, jer je opet u plusu. Takođe imate popust u distributivnom centru, na 10 vreća jedna gratis, tako da to izadje malo više od 3.600 dinara po vreći.
 
Trgovina u Srbiji je čudo. Neko uradi posao za nas, mi mu kompenzujemo sa semenom, a on to proda po ceni ispod one koju smo mu mi obračunali, jer je opet u plusu. Takođe imate popust u distributivnom centru, na 10 vreća jedna gratis, tako da to izadje malo više od 3.600 dinara po vreći.

Pa sta da radim sa 10 vreca kad ja sejem 90ari
 
Nazad
Vrh