No-Till , direktna setva bez obrade

Kosta kao 12 polovnih Nodet. Previse je skupa. I ima samo 2 komada u celu CH na prodaju.
 
Ustvari neznam koliko ce da me ceplu na carinu . sa prevozom i carinom bice tu negde 1000-2000e gore dole.
 
Ma gde znam tacnu cenu. Resio sam da je kupim , pa sta mi bog da. Ima 4 reda.
 
And it's not just for big American farms. Bram Govaerts says his agency is helping design equipment for small farmers in developing countries, too.

“We want to have machines locally built so that the local small businesses also get better from the improved technologies
Koliko sam ja Ukapirao pomažu lokalnim fabrikama oko izgradnje mašina, u nerazvijenim zemljama, za njihove potrebe.
 
And it's not just for big American farms. Bram Govaerts says his agency is helping design equipment for small farmers in developing countries, too.

“We want to have machines locally built so that the local small businesses also get better from the improved technologies
Koliko sam ja Ukapirao pomažu lokalnim fabrikama oko izgradnje mašina, u nerazvijenim zemljama, za njihove potrebe.
ae napisi na japanskom...ne znaju svi ljudi engleski...
 
29vb4wh.jpg
mvkt2p.jpg
19w5eu.jpg


Evo malo detaljniih slika ove sejalice.
 
Kupujem . Ali sam nesto zastao. Jutros sam bio i detaljno je pregledao , sejalica je ekstra , ali cene mi ne odgovara . Mora da se raspitam i za diskove . Ima jedne jedine diskove i sa njima seje od54000-90000semena po hektru. A meni to ne odgovara, jer to je kusce od 20cm po redu. meni treba od 20 - 40 cm po redu da seje.
 
Nazad
Vrh