Nikad ovako !

Meni deda umro i ostala njiva. Izvedem ja inzilira u celo lik usao 6 metara, njiva ide u dve parcele, sece put, druga parcela koju radi na godine lik, izorao je tacno 12 vrste od moje njive i tako radio godinama.
 
Najjaca medja sa kojom sam se susretao je betonska kocka 40x40x40cm i iz te kocke viri gvozdena cev visine 1m i promera nekih 10cm, e sad to se ukopa u dubinu tako da samo viri 10ak cm ta cev, e sad mozete misliti koliko je jedan komsija isao drugom na zivce kad je ovo odneo na njivu i zakopao, ovde bezmalo ima rucnog posla pola dana
 
Najjaca medja sa kojom sam se susretao je betonska kocka 40x40x40cm i iz te kocke viri gvozdena cev visine 1m i promera nekih 10cm, e sad to se ukopa u dubinu tako da samo viri 10ak cm ta cev, e sad mozete misliti koliko je jedan komsija isao drugom na zivce kad je ovo odneo na njivu i zakopao, ovde bezmalo ima rucnog posla pola dana
I jedan minut treba da se to iscupa :ROFLMAO:
 
Znam za slučaj gde su rovokopačem za repinu pipu napravili kanal dug 5metara na međi i ceo kanal nalili betonom. Potrošili su kubik šljunka.
 
Код мене један лик шину али ооцу велику укопао метар и по у земљу забетонирао је и метар из земље да вири. А пошто ми сви оремо до међе и комшија није видео најаше на њу са трактором ојаду су се забавили да скину трактор са шине, ено је и дан данас крива. Отац му брао кукурузе па замало и он берач и трактор да насуче на ту исту шину. Скупиле се комшије да то уклони али не задрт ко ован и није дозволио. Зато ја кад год сам му радио ја сам их избегавао, па је ашовом копао около и ручно брао али никада се мени није пожалио ћутао је.
 
Najpametnije.. I ja ću negde morati isto, al da viri mnogo više da se vidi.. Ja razumem takve postupke.. Sa nekim komšijama ni nemam među, sa nekim neki kamičak samo, a sa nekima mi dođe da ogradim celu njivu sa bodljikavom žicom i da pustim i struju mater im bezobraznu, jer to su džukele a ne ljudi..
 
Није му ништа. Власник је добро прошао, пар ребара и пробушена плућна марамица.
11c720b61be42017693a5de5359c76c1.jpg
ef969630d1ed158d871f8524df525f9d.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh