Nikad ovako !

Vozac traktora malo zagledao u telefon, presao malo na levu stranu i udario zadnjim tockom u atego, tacnije u deo karoserije koji strci iza kabine vukao jednosovinku sa silazom treca pun gas traktor pukao izmedju menjaca i zadnjeg korita
 
Poslednja izmena:
Ma nije bilo policije sve se resilo na kamijonu steta samo malo posao stubic sto drzi stranicu i slomlje retrovizor a na traktoru vidi se, sreca bila kabina inace bi ispao iz traktora i ko zna sta bi bilo, ovo je samo opomena sta se moze desiti zbog telefona
 
Испао осигурач а болцна је само чекала прилику. Осигурач је био нов, бета. Мало се искривило ово где се качи и остало је мало ђубрива на путу.
7d96dd96c8dd309873fe5c5837f21648.jpg
8f46416a62c26ebae823bed8f2856dbe.jpg
 
Sa tim zakackama propast citava, muka me uhvati nekad.
Pogubio sam nema broja, srecom nikad do sad neki karambol.
Ko ce stalno srafiti duple matice i sraf ali izgleda nema boljeg resenja.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nevolim te beta , kilavi su. Radije koristim okrugle federe
Najbolje mi se pokazali neki osiguraci gdje taj krug opruga nije krug nego slicno omegi ako znate nasta mislim
 
Kad smo već kod ispadanja. Kupim lanac dvoredni, B 12. Uradim 10-tak Ha i puče. Izvadim ga i vidim da je još na dva mjesta ispala osovinica iz vanjske pločice. Sve je tu samo ispalo kao da nije zakovano. Šta reći.
 
Meni standardni R osiguraci nikad nisu ispali, jedino su mi oni preklopni znali ispadati ali sam ih izbacio iz upotrebe. Samo kad stavljam R osigurace naguram ih do kraja.

Poslano sa mog SM-A415F koristeći Tapatalk
 
Gdje postoji rizik da nešto tipa grane ili kukuruzovine izbaci feder osigurač, najbolji je karabinjer.
Dok odvrnem i zavrnem šarafe sa kontra maticom mogu prekačiti priključak, a kada vidim da neko savije armaturu, naježim se
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Gdje postoji rizik da nešto tipa grane ili kukuruzovine izbaci feder osigurač, najbolji je karabinjer.
Dok odvrnem i zavrnem šarafe sa kontra maticom mogu prekačiti priključak, a kada vidim da neko savije armaturu, naježim se
Ti nemoj da gledaš.Ali ponesi je za svaki slučaj jer je najsigurnija-provereno.
Šta ti je to karabinjer
 
Jeste da izgleda slepacki ali nije losa armatura.....
Meni je znala i ona da ispadne, da ga ebes nzm kako.
Sraf mi se najvise svidja

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh