Nikad ovako !

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
613
Vozac traktora malo zagledao u telefon, presao malo na levu stranu i udario zadnjim tockom u atego, tacnije u deo karoserije koji strci iza kabine vukao jednosovinku sa silazom treca pun gas traktor pukao izmedju menjaca i zadnjeg korita

Poslednja izmena:

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
613
Ma nije bilo policije sve se resilo na kamijonu steta samo malo posao stubic sto drzi stranicu i slomlje retrovizor a na traktoru vidi se, sreca bila kabina inace bi ispao iz traktora i ko zna sta bi bilo, ovo je samo opomena sta se moze desiti zbog telefona

jjova

Član
Učlanjen(a)
10 Jun 2020
Poruka
450
Испао осигурач а болцна је само чекала прилику. Осигурач је био нов, бета. Мало се искривило ово где се качи и остало је мало ђубрива на путу.

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
2.730
Sa tim zakackama propast citava, muka me uhvati nekad.
Pogubio sam nema broja, srecom nikad do sad neki karambol.
Ko ce stalno srafiti duple matice i sraf ali izgleda nema boljeg resenja.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
18.164
Nevolim te beta , kilavi su. Radije koristim okrugle federe
Najbolje mi se pokazali neki osiguraci gdje taj krug opruga nije krug nego slicno omegi ako znate nasta mislim

frkani

Član
Učlanjen(a)
17 Sep 2012
Poruka
1.009
Kad smo već kod ispadanja. Kupim lanac dvoredni, B 12. Uradim 10-tak Ha i puče. Izvadim ga i vidim da je još na dva mjesta ispala osovinica iz vanjske pločice. Sve je tu samo ispalo kao da nije zakovano. Šta reći.

FIlip DF

Član
Učlanjen(a)
12 Okt 2020
Poruka
479
Meni standardni R osiguraci nikad nisu ispali, jedino su mi oni preklopni znali ispadati ali sam ih izbacio iz upotrebe. Samo kad stavljam R osigurace naguram ih do kraja.

Poslano sa mog SM-A415F koristeći Tapatalk

Ranko250

Član
Učlanjen(a)
12 Jan 2011
Poruka
213
Gdje postoji rizik da nešto tipa grane ili kukuruzovine izbaci feder osigurač, najbolji je karabinjer.
Dok odvrnem i zavrnem šarafe sa kontra maticom mogu prekačiti priključak, a kada vidim da neko savije armaturu, naježim se

Zoran0230

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
9.550
Gdje postoji rizik da nešto tipa grane ili kukuruzovine izbaci feder osigurač, najbolji je karabinjer.
Dok odvrnem i zavrnem šarafe sa kontra maticom mogu prekačiti priključak, a kada vidim da neko savije armaturu, naježim se
Ti nemoj da gledaš.Ali ponesi je za svaki slučaj jer je najsigurnija-provereno.
Šta ti je to karabinjer

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
2.730
Jeste da izgleda slepacki ali nije losa armatura.....
Meni je znala i ona da ispadne, da ga ebes nzm kako.
Sraf mi se najvise svidja

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

Vrh