Nikad ovako !

Имам R осигураче од арматуре али ћу ипак користити шрафове.
 
Ti nemoj da gledaš.Ali ponesi je za svaki slučaj jer je najsigurnija-provereno.
Šta ti je to karabinjer
karabinjer_DiN_5299.jpg

Ovakav samo veliki mislim da je 10mm debljine
Koristimo na mulčeru, grane u voću su najgore za izbijanje svih mogućih osigurača i klinova, ali karabinjer nikada
Lako se kači i ne izgleda što kaže kolega slepački :udri:
A i armaturu ako ne zamotaš kako treba ispadne lako, par puta premotaš i gotova
 
Aj mi sa dvobraznim plugom i nekako ali sta ce kolege sa 3 i 4 brazde kad se otkaci

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni se preklane otkačio 757 tri brazde.. Rus koji ga je vukao je imao sva sreća namontiran frontal sa vilama za stajnjak, što je bila olakšavajuća okolnost, jer mi je bilo daleko lakše da otkačim i drugu polugu i topling i da ga lepo iznesem na put, na ravno, nego da tu jednu polugu što se otkačila ponovo kačim.. Radio sam to davno, i sećam se da sam se napatio zapravo..
 
Poslednja izmena:
Meni pukla poluga oračica na traktoru a nosio vario obrtač 4+1.E ala su to bile muke Tantalove a kad je puklo i brečilo o zemlju 5 godina života manje.
 
karabinjer_DiN_5299.jpg

Ovakav samo veliki mislim da je 10mm debljine
Koristimo na mulčeru, grane u voću su najgore za izbijanje svih mogućih osigurača i klinova, ali karabinjer nikada
Lako se kači i ne izgleda što kaže kolega slepački :udri:
A i armaturu ako ne zamotaš kako treba ispadne lako, par puta premotaš i gotova
Pa i armaturu treba dobro staviti i to ozbiljniju-da sa parčetom cevi od pola cola savijaš.
Ovo sa slike mi deluje kao zakačaljka lanaca za pse.To je taj sistem.Ima tako nešto što stavljamo kod krava na lance i radi se sa maticom.Imamo 2krave koje skoro pojedu povodac od vrpce.
 
Nazad
Vrh