Nikad ovako !

Данак плаћен неискуством, да није нагло закочи могао је обићи црвени ауто са десне стране по травњаку.
 
Nesrecna situacija,ali realno gledano traktorista je sam kriv prebrzo je vozio. Crveni je morao da stane da bi skrenuo(+ naleteo ovaj sto je preticao traktor),svako od nas da se nasao u crvenom autru isto bi postupio....
 
E zato je kamera u vozilu "zakon"...
Sada bi vozač traktora imao nekakav dokaz šta se dogodilo, i kako se prevrnuo i zbog čega, i tablice crvenog mamlaza što je pobegao s lica mesta kada je video šta se desilo, odmah je "zaboravio" da je hteo da skrene lijevo......
Srećom, pa postoji ovaj snimak sa sigurnosne kamere na nekom objektu....
Pa evo bila je kamera.
 
Баш данас причамо на послу, колико аутомобила недељно слети са пута између пар села. Сваких пар дана на скоро истим местима. Сад још кренули претоварени шлепери са репом, пар пута дневно кркљанац и гужва на путу. Ако је тако на локалном сеоском путу како је у већим срединама.
 
Kod mene u selu svaki dan ima sudar, a sa totalnom štetom bar jednom mesečno, u selu !!! O ataru da ne govorim. Trezan, ozbiljan čovek prevrno prikolicu sa 15t kukuruza.
 
Maksimalno sam imao 30t u jednoj prikolici. A Minđušar je odvukao 28t u troosovinki u Čantavir sa Torpedom 90, bez prednje vuče.
 

Brate mili,ja samo neke saobracajke objavljujem...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Kad sam pitao jednog sto puno vozi , kad si najvise najebo, kaze u Srbiji , idem autom a u susret mi ide traktor u punoj brzini sa punom zmajevkom, i otkaci mu se zmajevka i pocne da skrece preko ceste , nekako sam se provukao a zmajevka uletila u u jarak(presla na drugu stranu) i prevrnula se , kaze ja morao da stanem da dodjem sebi:)
 
Ujedno je i kriv,kao da ne zna koliki teret nosi.Mislim da će drugi put početi da koči ćošak u napred.
 
Nedavno se u Gajdobri desila nesreca na isti nacin. Otkacila se prikolica i udarila u auto iz suprotnog smera. Vozac auta je poginuo na licu mesta.
 
Другарима се једном откачила друга приколица срећа па ју је црево од кипе водило за трактором и приколицом, испред. Каже другар возим трактор и, видим задња приколица излази по пола метра са стране. За дивно чудо црево од ваздуха се није откачило, а и ово од кипе било провучено кроз нека ока од арматуре на руди и држало руду у правцу.
 
Đavo ne spava.Bar osigurač za klin može da se improvizuje od svega, čak i na putu može da se nađe nešto što će poslužiti svrsi ali retko ko o tome razmišlja dok ne dođe do tragedije a tada je kasno.
 
Nazad
Vrh