Nikad ovako !

To najvise primetim po gradovima.
Kad je sneg niko nece ispred ulaza da ocisti, gaze i preskacu kamare bez ikakvih problema, ne vide nikakvo drugo resenje.
Travnjake i cvece niko nece da pipne sem nekih starijih ljudi u penziji.
Znam za slucaj gde su maltretirali coveka sto se trudio da odrzava cvece ispred zgrade zato sto je povremeno zalivao u letnjem periodu vodom iz zgrade koju kolektivno placaju, deli se potrosena kolicina na stanove...
Napadali ga kao kerovi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja očistim ulicu, a imam baš dosta za čišćenje, jer, pored dvorišta , a naspram kuće , imam i plac u ulici koji je malo dalje niz ulicu...
Smeju se, vele, bezveze čistiš, opet će padati !!!!
Nekad i u 11 uveče očistim ulicu, jer idem ujutru na posao, pa da ne bude previše za čišćenje kada se vratim...
Najluđe, kod komšija kad neko dolazi, autom, parkiraju kod mene !!!!
Ovom nisam dozvolio !!! 🤣😂
 
Kod nas jedne zime sakupljaju pare da razgrnu snijeg a jedan čiča neda uz obrazloženje:
" Šta!? Da ti ja dam 5 marki za gorivo? Nisam lud. Sad će dunuti jug i to odnijeti. Nedam."
 
Zato što prikolica nije imala kočnice ili nisu bile priključene, a u dobrom traktoru se ne oseti brzina. Nije uredu što se automobil nepropisno zaustavio ali otišao je i nema štetu.
 
Najeba covek da ne pukne majmuna, zguzvao bi ga kao limenku.
Siguran sam da je zbrisao, ne okrenuvsi se!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U komentarima klipa piše da je crveni auto hteo da skrene levo ali je morao da ukoči da ne bi udario u sivi auto koji je obilazio traktor.
 
E zato je kamera u vozilu "zakon"...
Sada bi vozač traktora imao nekakav dokaz šta se dogodilo, i kako se prevrnuo i zbog čega, i tablice crvenog mamlaza što je pobegao s lica mesta kada je video šta se desilo, odmah je "zaboravio" da je hteo da skrene lijevo......
Srećom, pa postoji ovaj snimak sa sigurnosne kamere na nekom objektu....
 
Mora sporije da se vozi kada su u pitanju tereti i brzi traktori.Prazan možeš kako god hoćeš jer se lako zaustaviš ali pun nije baš svejedno, pogotovo kada te seku današnji vozači koji nemaju grama vozačke kulture.Dosta vremena provodim u transportu i svašta sam doživeo, hvala Bogu bez ikakvih štetnih posledica.
 
Гледам неколико пута овај снимак и рекао бих да је једна приколица кочила. Или неједнако кочила, некако чудно је руда скренула. Ко је год имао иоле савесног инструктора вожње, он би рекао у саобраћају бежи испред од камиона и трактора. Возачи камиона и трактора још требају да читају мисли ових испред. Дефинитивно треба потерати по службеној дужности
 
E zato je kamera u vozilu "zakon"...
Sada bi vozač traktora imao nekakav dokaz šta se dogodilo, i kako se prevrnuo i zbog čega, i tablice crvenog mamlaza što je pobegao s lica mesta kada je video šta se desilo, odmah je "zaboravio" da je hteo da skrene lijevo......
Srećom, pa postoji ovaj snimak sa sigurnosne kamere na nekom objektu....
Traktorista je 100% kriv, neispravan je tehnički (kočnice), neprilagođena brzina i rastojanje. Ko zna da li bi i naduvao, 80% naših kolega bi svaki dan naduvali.
 
Nazad
Vrh