Nikad ovako !

Možda su to prvi počeci nekog preradnog centra!
 
Nema ko njega nije znao, veliki covek i velika tragedija.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
То је можда и 50% запуштен засад боровнице. Јурцају право на радар који је на зобнатици. А лепо има шума знакова, две траке за одвајање и опет се вози као да нема нико. Ту је иначе 60 на сат ограничење. Исто тако између малог београда и жедника где је проширење пута. И наравно радар у малом београду.
А пут је у најмању руку катастрофа, после скретања за карађорђево (то је сад обилазница) прелази се мост и ту има рупа, како год да возите једна је ваша.
 
6e58fb6863b687b34444ca67deb8d952.jpg
 
To se i meni desilo pre par godina na Zmajevki koja je vukla punu prikolicu qquruza , bilo više sreće neg pameti : ostala da se drži bukvalno na 2cm. Primetio sam da mi druga prikolica beži desetak cm u desno pa sam stao da proverim, imao sam šta i da vidim. o_O ::lose:: :zli: :nono: (n)
 
Ovo me podsjetilo na Muju u Sloveniji. Zaustavi ga policajac i kaže:
Gospod, migalec Vam ne dela (gospodine, žmigavac Vam ne radi).
Izađe Mujo i gleda okolo, a policajac ponovi:
Gospod, migalec Vam ne dela.
Mujo i dalje gleda okolo.
Gospod, migalec Vam ne dela - opet će policajac.
**bo te migalec, gledam gdje ni je prikolica.
 
Istinita priča iz doba SFRJ.
Krenu dvoje kolega iz firme u Debeljači sa dva Deutz kamiona solaša za Sloveniju. U Sloveniji se jednome pokvari kamion i pošto su išli zajedno ovaj drugi ga zakači sa šlep štanglom da ga šlepa. Kako neznam ali otkači se šlep štangla a kolega koji je vukao pokvaren kamion slab sa osećajem, nije ni primetio da mu kamion odjednom ide mnogo lakše a nije ni u retrovizere često gledao, kada je primetio da mu nema kolege iza njega, vrati se nazad po njega ali u meďuvremenu od vučenja štangle po putu pojede se oko za zakačinjanje pa nisu mogli da se ponovo zakače a drugu šlep štanglu nisu imali. Šou, ovaj iz pokvarenog kamiona hteo da tuče ovog što ga vuko.
 
Nazad
Vrh