Nikad ovako !

Da su pametni ovi izvlasti, pa da daju zeleno svetlo ljudima da odnose to sto je palo kuci za ogrev, verovatno bi davnih dana sve bilo cisto. :D
 
I mene to bas iznerviralo kad sam bio posle te bure u ns,svi se setaju i cekaju da im neko sredi ispred zgrade,pa da su normalni svi iz stanova da su izasli pa pokupili to barem na stranu i na gomilu pa ovi iz cistoce samo da kupe gomile ali ne,niko da mrdne sa prstima i sve se ceka na druge

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Pitaj ovog @Milovanovic1992 koji je iz NS koliko je grana i drva sklonio .
 
Што је пало на пут или угрожава далековод може да сече и носи али мора прво да се пријави пољочувару и слика. Ако је пало у шуми ни под разно не може. Нека нова политика. Има дрва да не претерам стотине кубних метара што је попадало и оборено по шуми. Не може се проћи. Кад стигнем треба једно да склоним, кад је пало промашило жице од струје за 1 метар.
 
Zasto mislis da nisu mobilisali? Sta mislis koliko stvarno ima RADNIKA u elektroprivredi (ne mislim na platnom spisku)?

Pa jel si prijavio? Ne moras da zoves EPS zovi policiju pa ce oni dalje po sluzbenoj duznosti.
Зато што видим на том сам терену скоро сваки други дан и само локалци раде из ЕД. А радника имју и превише кад искључују људима струју по неколико екипа иде да би постигли све да искључе. А што се тиче далековода па њима је тај далековод пао иза трафо станице ако за то треба да им се указује и пријављује то само говори о њином (не) раду.
 
Puu kakvo govno od čoveka! Čim se nađu pritisnuti odmah se brane sa "treba da vas je sramota". "Treba da vas/te je sramota" je postala obična isprazna floskula koliko se zloupotrebljava kod današnjih političara...
 
To su naucili od predcednika, eno pre neki dan izgovorio potpuni idoti napdaju tamo nekog sto kupio u Vranju neku firmu, vide da njemu prolazi pa svi idu tom logikom, mzoda im je cak i receno da se tako postupa sa novinarima.
Meni nije jasno kako nije bio prioritet kabl u avliji, jos manje mi je jasno ako je tacno sto se pise da je covek golim rukama uzeo kabl da ga skloni sa kapije.

P.S. Ovo je debilanaaa

Nis nema opstu a ovamo ce da konzerviraju bolnicu
 
Poslednja izmena:
Ovo je divlja deponija pred moje njive koja je pored reke. Nadošla voda od ovih kiša i gomilu đubra donela u moju njivu, tako da je sad neupotrebljiva. Prijavljivao sam komunalnoj inspekciji, nisu mi ni odgovorili. Znam i ko baca, bacio je neka dokumenta. Naterao bih ga sve ovo pincetom da skuplja.
e278b0c36da7cc29e5253e4f729d04cd.jpg
b812079d12ed73bf2ffe2594c40a518e.jpg
151c694598082f3b02369bcb174d2fc0.jpg


Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Ne smem, čovek je dosta problematičan. Odneću ove slike u inspekciju i prijaviti lično.

Tek sad vidim da sam promašio temu.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Komunalci su nadležni za javne površine. Prijavi da je bačeno smeće na javnu površinu. To ti je jedini način da odreaguju. Ne spominji da je tvoja njiva jer neće reagovati, a oni nemaju pojma čije je.
 
I ja sam pre nekoliko dana naišao na nešto čemu nije mesto u leniji. Neko je lakirao parket i rešio se kanti u leniji. Interesantno je da na ovom istom mestu svake godine pronađem neko smeće, ne bi me iznenadilo da se radi o istoj osobi, možda ovuda i prolazi do svoje njive (što je još poraznije)... Nije daleko od sela, jedna duž od asfalta, a u dolji je pa se ne vidi sa puta. Ne razumem samo zašto nije tu kutiju izneo na ulicu i stavio je na kantu za smeće, smetlari bi je pokupili i ubacili u kamion kad prazne kante.



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh