Nikad ovako !

Па ја и јесам у канцеларији.
33b81b7a5d44048899c2e659f705b38a.jpg
 
И опет нико да се зајебе и дође да ради. Радно време почиње од 04:00-04:30, 7 сати дневно. Још мало и кући. Када уђеш у систем после оволико година тешјо да посао може да те затрпа толико да не знаш где ћеш. Увек има оних амбициозних што нису довољно плаћени, оду на радно место са јачом платом и проп..... крв за сваки динар. И још једна веома битна ствар, можда и најбитнија нема великих проблема, већина је сезонског карактера, знаш који проблем те чека у које доба, промена времена, хране итд одреагујеш на време. А гле сад сам још стигао на најодговорније место, тамо где се прави посао. И још стигнем да куцкам...
f6849f5700039eb30b551b2dc577d105.jpg
 
И опет нико да се зајебе и дође да ради. Радно време почиње од 04:00-04:30, 7 сати дневно. Још мало и кући. Када уђеш у систем после оволико година тешјо да посао може да те затрпа толико да не знаш где ћеш. Увек има оних амбициозних што нису довољно плаћени, оду на радно место са јачом платом и проп..... крв за сваки динар. И још једна веома битна ствар, можда и најбитнија нема великих проблема, већина је сезонског карактера, знаш који проблем те чека у које доба, промена времена, хране итд одреагујеш на време. А гле сад сам још стигао на најодговорније место, тамо где се прави посао. И још стигнем да куцкам...
f6849f5700039eb30b551b2dc577d105.jpg
Sta je ovo @Sapatnik ? Jel to mleko ? I ova kofa pod brojem 6 mi mnogo sumljiva 🤣
 
Ne znam odakle ti to da ne dobijaš mnogo sa mehatronikom,to je smer koji se strahovito traži u privatnim firmama a naročito u inostranstvu.
A što se tiče privatnih fakulteta bio sam prisutan dok sam radio u stranoj firmi kada je jedan ozbiljan menadžer tražio od HR-a da mu raspiše konkurs za jednu poziciju.Ona mu donela gomilu CV-ja.On joj rekao da mu odvoji posebno privatne i državne fakultete.Kada je ona odvojila,on joj ladno vrati CV-je od kandidata sa privatnih fakulteta a da ih nije ni pogledao a sa druge gomile izabere nekoliko koji su ga zanimali.
To je radio i Miodrag Kostic kada je zaposljavao kod sebe ljude. Isti princip...
 
Мирости, један просечан дан некад буде 10-12000 корака а некад ближе 20 000 корака. И да, остане још времена да се оде тамо-вамо. И наравно за стоку, какав би то домаћин био...
50324aba02b9d06fa9b4cd6682c4e88a.jpg
 
Vi odmah zapeli za tamo neko mašinstvo, elektrotehniku, energetiku. mehatroniku... možeš misliti, a jel treba vama neki menadžment?
 
Vi odmah zapeli za tamo neko mašinstvo, elektrotehniku, energetiku. mehatroniku... možeš misliti, a jel treba vama neki menadžment?
To nam ne treba 🙂 ni u skoli ni u secerani. Ja sam na ftn telekomunikacije, nije lak smer ali i naucis nesto, a tih menadzera sa sega mega sam se nagedao po trafikama koliko hoces 🙂
 
@Sicko1984 - Jebes kancelariju bez flase piva . Pijes guste sokove koje su jedno veliko djubre . Bolje popi pivo , veruj mi . Zdravije je mnogo 🤗 . Ako ti gazde ne daju uceni ih 🤣
 
@Sicko1984 - Jebes kancelariju bez flase piva . Pijes guste sokove koje su jedno veliko djubre . Bolje popi pivo , veruj mi . Zdravije je mnogo 🤗 . Ako ti gazde ne daju uceni ih 🤣
Ne znam odakle ovaj gusti, uglavnom je koka kola ona je zdravija 😁😁.
A gazda mi je žešće zajeban, budala maltene.
Tu je na forumu Sićko1984 mu je nik...Nadam se da ne čita 😉
 
Nazad
Vrh