Nikad ovako !

Jel imate vi šibicu?
Dragi Emigrant,tudje nikad nisam upalio niti granu a pogotovo ne zito,to je greh znas i sam,a i kad bih to uradio postao bih isti kao oni,sve se prepravi i nadoknadi,oni u svojoj zlobi i prostakluku pokusavaju da provociraju da bi im neko odreagovao i da bi oni upali u tu njivu mesto nas a ne kapiraju da su provaljeni u fori. Sva sreca(ili pak nesreca,zavisno od ugla gledanja) pa su konji (oni)naisli na ergelu magaraca( mene)😂. Ne odustajem ja lako.
 
Nisam na to mislio , nego na sistem , koji to dozvoljava , da je normalna drzava , pravosudni sistem efikasniji , manje korupcije , vise rada u drzavnim organima , nebi to tako islo. Te dzukele , kojih ima svagdje nebi pomisljale da rade to sto rade , na to sam mislio.
 
A na zapadu je bolji sistem,ili kod rusa ili gde god,kod njih nema korupcije? Svud ima namestanja od strane velikih naustrb nas malih kojih uvek ispastamo,e to je sistem,mali covek je uvek kolateralna steta.
 
Pa npr nema drzavne zemlje pa nema ni problema vezanih za drzavnu zemlju. Nema mogucnosti da ti neko napravi ocitu stetu na privatnom vlasnistvu , a ti budes ostecen iz razloga da izbjegavas da ga tuzis jer pretpostavljas da od toga nece biti nista,.. to za pocetak .
 
Naravno da ima zemlje koja nije u privatnom vlasništvu ili vlasništvu firmi, ne znam ko je vlasnik, država, lokalna samouprava ili neko treći.
 
Ja sam znao po 30 sati da nespavam kad sam radio nocnu smijenu pa posle poslednje smjene u sedmici ne odem ujutro na spavanje, ali navece budem ko pokosen
Da! I tebi Cetojeviću verujem. A ne ona gore lažovčina... sram ga bre bilo što laže i to pred unucima ili decom šta su mu već. 36 dana bez sna i hrane? To stvarno vredja ljudski razum. Mozda je on čovek neki kiburg, veštačaka ineligncija (očigledno jako loše iskodirana) pa može da radi i da ne jede 10 puta više nego svi mi "normalni".
 
Dragi Emigrant,tudje nikad nisam upalio niti granu a pogotovo ne zito,to je greh znas i sam,a i kad bih to uradio postao bih isti kao oni,sve se prepravi i nadoknadi,oni u svojoj zlobi i prostakluku pokusavaju da provociraju da bi im neko odreagovao i da bi oni upali u tu njivu mesto nas a ne kapiraju da su provaljeni u fori. Sva sreca(ili pak nesreca,zavisno od ugla gledanja) pa su konji (oni)naisli na ergelu magaraca( mene)😂. Ne odustajem ja lako.
Meni je to pljanje sasvim morbidno. Ali eto polako izgleda dolazi i ovde kod nas. I nije to za džabe bojim se, pre samo 20 godina nikad nisam čuo da je neko nekom bilo šta upalio... sad ovih godina bilo je nekih kao slučajnih požara i ove godine izgleda baš namernih. Ne bih da ulazim u dubinu ali stvarno je pitanje šta se tu dešava, a još veće pitanje šta se dešava u glavama ljudi. A i ko je odgovoran za takvo stanje? Nije to baš spontano došlo samo od sebe, a teško i da možemo tek tako lako da krivicu prebacimo na Amerikanca, Rusa, Hrvata, Šiptara ili koga već. Ove je probelm u nama! Ali naravno što da priznamo to kad smo mi božiji narod i apsoltno savršeni. Uz radimo po 36 sati i nmejedemo ništa! :)
 
Pa npr nema drzavne zemlje pa nema ni problema vezanih za drzavnu zemlju. Nema mogucnosti da ti neko napravi ocitu stetu na privatnom vlasnistvu , a ti budes ostecen iz razloga da izbjegavas da ga tuzis jer pretpostavljas da od toga nece biti nista,.. to za pocetak .
Престани да лупаш **greška,поштеди нас бар пар дана узми одмора. Где нема државне земље? У Европи? Не знаш пост да напишеш да није нека ноторна глупост или будалаштина.
 
Da! I tebi Cetojeviću verujem. A ne ona gore lažovčina... sram ga bre bilo što laže i to pred unucima ili decom šta su mu već. 36 dana bez sna i hrane? To stvarno vredja ljudski razum. Mozda je on čovek neki kiburg, veštačaka ineligncija (očigledno jako loše iskodirana) pa može da radi i da ne jede 10 puta više nego svi mi "normalni".
Mislim da bi bez 4-5 dana bez sna umro ko kuce. Zaspao bi posle 2-3 dana.
 
Dule nije lepo da kazes za nekog da je lazovcina i da lupa samo zato sto je tebi tesko da poverujes sta prica.
Mozes da se raspitas u njegovom kraju mada, ljudi u krugu od 100km znaju svi za njega.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima covek neki poremecaj, nisam siguran...
Uglanvom svi ga znaju po tome da ne spava.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Izvodljivo je, poznati Niški ginekolog pati od insomnije i zna da veže dane sa malo sna pa čak i bez sna.
Kad se nafiluju lekovima ili drogom to mož da drži budnim.
Sad pošto je to tajkun možda je malo i napumpana priča
Ja sam z avreme studija znao dan pre ispita tj.noć da ne spavam, odem na ispit, tek uveče oko 2 se uspavam. Najverovatnije adrenalin drži.
Nisam nikad dane vezao ali sam znao da vežem po 4 do 5 dana sa po 2 do 3h sna.
Kad se uđe u dril navikne se organizam na malo sna. Prošle godine sam vezao 2 nedelje sa po par sati preko nedelje ostajao budan uz pomoć limenke koka kole.
Drug godinama mučio muku sa insomnijom, zbog toga uzeo dodatan posao da radi, posledica kasnije povišen pritisak.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Mislim da je rekord 11 dana bez spavanja.
Da Vinci je spavao na svaka 4 sata po 15min, mada ima nekih metoda koje imaju slicne kombinacije. Naravno: nikad ovako jer sve to moze ozbiljno da ugrozi zdravlje vas i ljudi oko vas (ako upravljate nekom masinom).
 
Рекорди су постављани у стању мировања, на сваких сат-два морали су да раде физичке и когнитивне тестове. Наравно ништа тешко. После 96 сати настаје хаос, време за тест субјекта скоро престаје да тече. По речима једног 1 минут реалног времена за њега је као сат времена. И још нешто, нису имали сат ни календар, и без сунчеве светлости.
 
Nazad
Vrh