Nikad ovako !

A kako to besplatno struju? Nakače se na bandere i niko ne sme da ih dira?
U Nišu ima zgrada, neke čak i završene, ali ne mogu da se usele jer nemaju dozvolu i to uglavnom za struju.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ovaj se izgleda sprema da pusti one navatane do zuba naoružane teroriste .
Kobajagi došao Orban u posetu pa mu to isto i on predlaže .
Ovo me podseti kad je onomad Toma štrajkovao gladju čekao je da mu dodje u posetu patrijarh pa da prestane kao da mu učini i posluša ga .
Ista priča se vrti u krug i zamajavaju narod .
Stvarno misliš da su ona trojica krenula da naprave teroristički akt? Mene samo zanima otkud naši specijalci tu? Ako su stvarno slučajno ili namerno prešli kod nas (mislim i ona tamo je naše ali jbg... :)) zar ne bi logično bilo da ih uhvate graničarari ili ko već čuva tu granicu?
Zanimljivo da su uhapšni oko nekog puta koji se koristi za krijumčarenje tako da je pitanje šta se iz brda valja.
Tokodje je pitanje ko su i čime se bave Srbije koje Kurti hapsi po Kosovu? Meni ovde sve nešto liči da se nisu dogovoprili oko tala.
 
32 dana bez sna mogo je da krepa. Bez hrane se moze toliko dugo ali mislim posle nekog vremena da se moraju uzimati vitamini.

Najvise bez jela sam bio 93h, mogo sam jos da teram ali nije bilo potrebe.
 
После 96 сати без сна долази до озбиљних, штетних хемијских процеса у мозгу. То је четири дана без сна. И то да мирујете у месту само да вас посматрају. А не још посао који захтева концетрацију.
 
После 96 сати без сна долази до озбиљних, штетних хемијских процеса у мозгу. То је четири дана без сна. И то да мирујете у месту само да вас посматрају. А не још посао који захтева концетрацију.
Bez jela, ne bez sna.


@ Barbula

Dugo te nije, vec sam se zabrinuo za tebe.
 
Cuo sam pricu za lokalnog tajfuna kad je spic u sezoni radi se dan i noc bez sna pije neke tablete sto piju sofer iz turske, mozes ne znam koliko dana bez sna pa onda posle toga zaspi bukvalno komira se dolazi hitna daje mu infuziju da ne bi dehidrirao
 
Bem ti zivot tajfunski bolje raditi sa merom i spavati mirno.
Cuo sam pricu za lokalnog tajfuna kad je spic u sezoni radi se dan i noc bez sna pije neke tablete sto piju sofer iz turske, mozes ne znam koliko dana bez sna pa onda posle toga zaspi bukvalno komira se dolazi hitna daje mu infuziju da ne bi dehidrirao
 
Stvarno misliš da su ona trojica krenula da naprave teroristički akt? Mene samo zanima otkud naši specijalci tu? Ako su stvarno slučajno ili namerno prešli kod nas (mislim i ona tamo je naše ali jbg... :)) zar ne bi logično bilo da ih uhvate graničarari ili ko već čuva tu granicu?
Zanimljivo da su uhapšni oko nekog puta koji se koristi za krijumčarenje tako da je pitanje šta se iz brda valja.
Tokodje je pitanje ko su i čime se bave Srbije koje Kurti hapsi po Kosovu? Meni ovde sve nešto liči da se nisu dogovoprili oko tala.
Rijaliti
 
Stvarno misliš da su ona trojica krenula da naprave teroristički akt? Mene samo zanima otkud naši specijalci tu?.....................................................
Nemam sta ja da mislim , niti imam pristup tako poverljivim informacijama , znam samo sta su rekli drzavni organi na celu sa predsednikom .

Da su rekli kako su ih navatali sa nekim eksplozivom i kako im je namera bila da sruse hidroelektranu Djerdap ja bih to prihvatio kao cinjenicu

bez da bilo sta sumnjam . Pa kome cu da verujem nego nasoj vlasti :sta:
 
Rasid ,kazes nije banana republika , a ore kud ko hoce i gazi njivu , drzavna zemlja pa dijele izmedju sebe itd. Itekako je banana , ovde kod nas kora od banane.
Momo,nemoj da mesas(namerno ili slucajno i da teras vodu na svoju vodenicu da bi dokazivao svoj pogled na politicko uredjenje i na podelu zapadnih ili istocnih,tj kojoj sorti juznog voca pripada(ju) nase republike) kad je neko dzukela pa naorava tudju njivu ili je gazi,to nema veze da li je clan partije,to samo znaci da je prostak i dzukela,cija je cija njiva se nauci prvi put kad se sedne sa dedom u traktor kad te ucio da ores i to je vek i amin,nema dalje,zna se gde su i sta su sinori,i sam si izbacivao slike istih i cuvene trave sinorke. Drugo,primeri da ne dele izmedju sebe samo clanovi partije drzavnu zemlju imas po Vojvodini koliko hoces,toliko nasih kolega ima istu i radi je,ovde podno save i dunava je malo drugacija slika a i niko se ne otima od nas malih za to niti smo finansijski sposobni da je zakupimo sad na ovaj nacin sa licitacijama a i ne bi je ni uzimali,jer su mahom to vrzine koje nisu obradjivane dugo,slabe i gladne njive ili na nezgodnim mestima,tj niske pa ih davi voda ili su vlasnistvo bivseg godomina i pune su nepovadjenog korenja od raznih vocnjaka koji su tu bili dosta dugo. Za situaciju ( i politicku i sto se tice zemlje) u Bosni niti znam niti zelim da komentarisem jer nisam kompetentan. Jos jedna bitna stvar,nije meni nista kriva Srbija,nije losa zemlja vec olos koji pokusava da vlada njom.
 
Nazad
Vrh