Nikad ovako !

Лука та ј воја је био гламочанин никакве везе није имао са шиповом и није био никакав човек него продавац дроге паметном доста
 
Dok je moj janjan Voja bio ziv sve je bilo pod kontrolom!!
Slava mu!

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
Ako sam dobro razumeo da tebi ne prija upravo ono što si učinio u ovom postu ali ti ne prija kada to čine drugi ali ti vrlo prija kada to ti radiš. Škrbići su poreklom glamočani.
 
Verovao ili ne Vojini Skrbici su janjani!!
On je pre svega bio dobar covek!!
Znam dosta ljudi kojima je mnogo pomogao!! I znam mnogo momaka koje je izveo na pravi put!!


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma duša od čoveka...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
То ви из Каћа би требали да знате најбоље. :haha: Све радио само ништа по закону. Једино је Јована Перишића изгурао финансијски на почетку. :osmeh:
 
Ako je on pre svega bio dobar čovek, kako neki ovde pišu, i onda dodje neki lik u sred bela dana u baštu kafića i saspe šaržer u tog pre svega dobrog čoveka, kako tek onda mi koji nismo pre svega dobri ljudi treba da završimo. Da ne spominjem vreme provedeno u zatvoru, verovatno zato što je nevino osudjen. A ima mladih momaka i po Kaću koje je uvukao u svoj biznis i koji su završili na sličan način kao on. Ja sam se poznavao sa njim, dok je trezan još i nekako da razgovarate, a kad je pijan beži dalje...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kad pominjete mačke , ima ih nekoliko u komšiluku , provlace se kroz ogradu i vršljaju po bašti , pa da li znate neki način da ih odbijem ? ( a da nije puška , kuče ili praćka )
Ako mogu da se nabave i otrovi bi došli u obzir
 
Sto ne kuce ako je tvoja basta?
Terijer je kuromicin za macke.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Svaki lovac bi pozajmio kera kad je neka akcija u pitanju

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako je on pre svega bio dobar čovek, kako neki ovde pišu, i onda dodje neki lik u sred bela dana u baštu kafića i saspe šaržer u tog pre svega dobrog čoveka, kako tek onda mi koji nismo pre svega dobri ljudi treba da završimo. Da ne spominjem vreme provedeno u zatvoru, verovatno zato što je nevino osudjen. A ima mladih momaka i po Kaću koje je uvukao u svoj biznis i koji su završili na sličan način kao on. Ja sam se poznavao sa njim, dok je trezan još i nekako da razgovarate, a kad je pijan beži dalje...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Delim tvoje mišljenje. Nisam nikada imao problem sa Vojom ali sam uvek bio na oprezu. Družio sam se sa njegovim komšijom kojeg je ,,poštovao", bili smo mnogo stariji od njega ali sa njim se nikada nije znalo.
 
Kad pominjete mačke , ima ih nekoliko u komšiluku , provlace se kroz ogradu i vršljaju po bašti , pa da li znate neki način da ih odbijem ? ( a da nije puška , kuče ili praćka )
Ako mogu da se nabave i otrovi bi došli u obzir
Antifriz i mleko, sipas u dve tri cinije i posle tri dana macaka vise nece biti. Antifriz ne mora biti 100% koncetrovan moze se koristiti i onaj sto je 50/50 pomesan sa vodom.
 
Nazad
Vrh