Nikad ovako !

Podele nikad nisu bile dobre, a ta netreperljivost je dosla zbog vlasti i politike koja je sa time pocela. Prvo je uzimala neciju dedovinu i delila svima koji nisu imali i koji su doseljeni. Pa prvo sto ce ti sutra biti krivo je onaj ko je to dobio a ti ga gledas kako sad on ima nesto tvoje sto ti je uzeto. Drugo kada je drzava opet zbog izgubljenih ratova dobija hiljade nesretnih izbeglica koje je posle morala nekako da uposli u razne tada jos drzavne firme na stetu onih koji su tu trebali doci. Tako da po meni svi problemi krecu od politike i onih koji je vode kod nas a i u svetu trenutni primer je Ukraina.
 
Dolovac moj nije sve pocelo uzimanjem dedovine!!
Pocelo je mnogo ranije vise hiljada godina ranije!!

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Не знам за коју је тему али, ова је нај пригодној. Сад у НС код Лиманске пијаце колега и ја на терену достављамо робу кад поред нас неки метеж и кркљанац на брзака. Ја таман седам у камион три лика се пошибаше и ладно повадише пиштоље, вичем колеги лежи доле, ја се бацам на патос од камиона, а он кукавац се заледио. Почиње вриска и цика жене и деца беже на све стране и срећа ликови наставе да се јуре око аутобуског стајалишта и претрче на другу страну улице у зграде. Ја кажем другару јбт да су почели да пуцају нас два колатерала јер смо били на линији ватре. После видимо један лик од те тројице седи на хауби од кола прекрстио ноге, а три пандура стоје и причају са њиме. И сада ће држава мени, који имам оружије у легалном власништву да га одузму, а ови ће и даље да витлају пиштољима у центру града у шпицу међу децом и људима.
 
Dok je moj janjan Voja bio ziv sve je bilo pod kontrolom!!
Slava mu!

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Mire i ja smo imali gomilu pogrešnih procena i u takvoj situaciji obično strada neko treći. Ovaj put žrtva je vozač kamiona koji je došao kod nas po kukuruz i morao zbog nas da vozi 2 kilometra kamion u nazad ne bi li se vratio na pravi put. Kako je ceo dan izgledao, šta se sve dešavalo, pogledajte u videu... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Nazad
Vrh