Nikad ovako !

a možda je rešio da napravi šaru tačno 4 mm :haha:, pa kada ga kerovi zaustave da može sa njima da se nateže i da meri hahahah
 
prikolica kao da je od kartona ::lose::, msm da drugi kamioni mogu samo da sanjaju o ovakvom ubrzanju :haha: haha
 
steva 1984 je napisao(la):
3355njq.jpg
vnjy3n.jpg
z3big.jpg

Zvao coveka u ispomoc kad se krunio kukuruz na njivi da se to sto pre preveze.A lepo sam ga pitao jel ti smes da spistas 2 odjedno nemoj se igrati ma nema druze problema kad ti mozes vagonku sa 82 mogu i ja 2 manje.Imao sam sta da vidim kad sam se vratio sa praznom prikolicom usput
Da je bio bilo koji traktor sem rusa u njegovoj kategoriji bio bi na krovu tako da je ovaj dobro prosao samo mi nije jasno kako je uspeo da ukrsti jer ovde ne vidim neko brdo ili tako nesto.
 
Jesam li ja ocoravio ili je netko moj filmic sa yutuba izbrisao,koliko sam primijetio to se nedesava prvi put,ako je tako zasto? ako sam ocoravio onda se oprasta jer nisam ja tome kriv.
 
Da to je titelski breg i brdovito je iako je vojvodina :cao:,a taj surduk je najsigurniji za pustanje tereta koristimo 5 surduka ovaj u zetvi bas za to sluzi jer ima blagi pad a njega je poguralo na zadnjih 50 metara jer je bas tu malo strmije ostali su mnogo strmiji i opasniji.Tu se izvrcao i imt 560 sa punom zmajevkom zita pa rkovica pre 2-3 godine pa 539 koji je vukao zmajevku u klipu bez vazduha i bez kabine sva sreca sto se u breg zakucao i cesao se uz njega pa se zaustavio inace nije se prevrnuo a na izlasku je put a hvala bogu tuda kolima sibaju svi 100 km/h.Takodje je i opasno posle kisa jakih voda samo kopa put i po metar dubine rupe pravi kad se sliva.
Imao je stvarno srece stisla ga prikolica za tocak.
 
Pročitaj prvo uputstvo za postavljanje snimaka pa tek onda postuj snimak.Svaki snimak bez YouTube tagova automatski se briše
 
Nazad
Vrh