Nikad ovako !

Ma da cudna je ova tehnika,svasta se desava u ovoj kutiji :sta: nema veze ja sam krivo postavio klip i obrisan je sa razlogom.Strpljen spasen :ppozdrav: .
 
robert je napisao(la):
*krajisnik* kako nema brdo,zar ne vidis da je na bregu?
Ma koji je ovo breg.Bez ljutnje ovo je smesno jeste da je imao tereta ali ovo je smesno.Sta bi on radio kaod mene po brdu-jasno da ne bi toliko tovario ali opet ko se prevrne u vojvodini ni biciklom u sumadiju ne sme nizbrdo.Ej moji prijatelji to je nista i nas drug Savo ima takav teren kao ja ovde neka prokomentarise on malko ovaj put gde se ovaj sa rusom surduknuo
 
20jjo3.jpg
samo ovakva prikolica moze niz breg inace 2 osovine :nono:
 
@krajišnik ,ja sam već rekao , ovo je uzrokovano greškom vozača , niti kočnica niti prednje vuče u spuštanju i on krene niz brdo ::lose::
dobro je da nije mu ništa bilo ali mu treba jedna disciplinska šamarčina da mu nikad ne padne na pamet da ovako uradi više :zli:

kod mene i nema dvoosovinskih prikolica , mi neznamo ni šta je to :haha:
 
Ja kad nizbrdo vozim 5 m drva na prikolici ako je zaista brdo da me trnavci prolaze a takvih je malo strana da 5m nemoze spustiti ja skram bukvu pod granama zakacim za prikolicu sa rajtacem pa jos moram i gasa dodavati :D i odjednom napravim duplu korist i nikad neriskiram zivot.Pa tko ce mi na zenu paziti ako mi se sta dogodi nedaj boze :haha: :haha: :haha: .
 
CAR je napisao(la):
Ja kad nizbrdo vozim 5 m drva na prikolici ako je zaista brdo da me trnavci prolaze a takvih je malo strana da 5m nemoze spustiti ja skram bukvu pod granama zakacim za prikolicu sa rajtacem pa jos moram i gasa dodavati :D i odjednom napravim duplu korist i nikad neriskiram zivot.Pa tko ce mi na zenu paziti ako mi se sta dogodi nedaj boze :haha: :haha: :haha: .
care do avgusta ove godine sam ovu prikolicu sto vidis za rusom vuko sam je sa univerzalom 445 i manje me je bilo strax jer sam naviko na njega :cao:
 
Kad te pocera samo ga saltaj u vecu i deri po gasu ako imas mijesta na nizbrdici i nikad nekoci.Ja tako kad idem sa traktorom niz brdo npr.po ledu i vucem prikolicu a neda mi se lance metati samo ga sprasim i kad najvise cera ja ga samo pletem po gasu i saltam u vecu a da pocne kociti motor i kad se usanči mozes ga je.ati jer do toga nesmije doci a ler zaboravi.
 
@kinez , koliko je metara na ovoj prikolici , sada gledam malo detaljnije i vidim da su dupli redovi

ima li tu desetka ?

@car
za kočenje u ledenim uslovima koristimo to što zavežemo lancom oko felne pa negdje naprijed za šasiju ali tako da točak nagazi dio lanca i on onda razbija led
ovo kako mi zovemo ''paučenje'' se koristi samo na kratkim i rijetkim relacijama i kada je potpuni led pa kočnica na prikolici ne znači ništa
 
CAR je napisao(la):
Kad te pocera samo ga saltaj u vecu i deri po gasu ako imas mijesta na nizbrdici i nikad nekoci.Ja tako kad idem sa traktorom niz brdo npr.po ledu i vucem prikolicu a neda mi se lance metati samo ga sprasim i kad najvise cera ja ga samo pletem po gasu i saltam u vecu a da pocne kociti motor i kad se usanči mozes ga je.ati jer do toga nesmije doci a ler zaboravi.
to care
Post je spojen: [time]1293823206[/time]
_________________________________________________
ta prikolica savo isla do skoro za univerzalom445
 
Jutro momci!jeste veseli bili svaka cast a narocito mod. :D neka samo dajte pa nezivi se jos 100 godina.
Savo
sta se tice lanca na to zaboravi kod nas a doce to i kod vas samo sto nije jer nam evropa kroji gaće.Rijec je o tehnickom pregledu jer mora sve da se sijakti kao pasija kesa neide drukcije i gotovo.Svake godine cetkom se popravljaju nedostatci i skinuta farba sa prikolice cak i patos se mora ofarbati da bude kao iz tvornice sve.Ja sam kolegi ove godine prikolicu sa gipsom i mrezicom radio stranice jer je bila trula jako a tu nebi kita u kantama navukao(tako je htio).Vidio si moju prikolicu ma to je luda kuca na tehnickom,vise slika s na nju potrosi nego na fotomodel a to sve ide u policiju i arhiv glavni.Jos samo sto netraze da se gume kremom za cipele mazu :udri: :udri: :udri: .Gume dobre i u paru naravno i sa ripnama solidnim.Sve je to jako tesko jer je to sve prosijek 20 godina traktorima.
 
Prije mjesec dana, da nisam bio u blizini, nebi vjerovao, na bageru pukla ruka kod same kabine.
Napukla od prije, niko nije skužio, i samo na jednom puče nešto pri utovaru prilično sitnog materijala.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Glavni uzrok je pretežak čekić za kamen. Inače, prvi puta sam to vidio u životu, a stvarno nam je pucalo svašta..

A na ovom utovarivaču su nakon ni 500rč popucali zubi, sad ide rezanje kašike, varenje nove prednje ploče, i idu zubi od bagera.
Naravno, problem je pomalo i u forsiranju, kao i uvjetima u kojim radi..


Uploaded with ImageShack.us
 
Evo da vam malo predstavim kako se kod mene vozi. I onda se ljudi pitaju zašto na magistralnome putu M 17 u BiH pogine najviše ljudi
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kwNoL93SUyY[/youtube]
 
neznam koji je motor u pitanju nekoliko puta sam pregledao snimak na pocetku se vidi da kilometar sat radi od prilike tacno a kasnije mi sumnjivo mada mislim da je istina
 
ljudi ima bisera :udri:, da vidite šta ljudi rade po Novom Sadu i na mišeluku dah da vam stane, vozio sam se na yamahi r1 sa digitalnim satom, neverovatno je kako taj motor ubrzava i brzina na satu je ludački rasla, ali samo do 160 km/h, jedan je život, a ovome zemi očigledno i nije stalo do njega ..... :nono:
 
Nazad
Vrh