Nikad ovako !

Šta,ostala je preko noći u polju?Ovo je otpalo sa holmera dio poteznice ili sa traktora?
 
*tibore*sta ste radili do sad?repa vec treba da je izvadjena.znam da temerincani uvek imaju kade,ali ovo je vec stvarno kasno.sve mora na vreme da se uradi i onda nema ovih zajebancije.
 
Da, ostala preko noći.Sinoć su probali sa ukupno 900ks da izvuku ,al nije išlo,jako klizavo bilo.
robert je napisao(la):
*tibore*sta ste radili do sad?repa vec treba da je izvadjena.znam da temerincani uvek imaju kade,ali ovo je vec stvarno kasno.sve mora na vreme da se uradi i onda nema ovih zajebancije.
Nije to repa,nego stajnjak.
 
to ako moze da se iskipuje onda je lako resljivo.iskipujes,odkacis prikolicu,izvuces traktor,i dugacku sjlu i vuces prikolicu na desnu stranu(na onu stranu na kojoj tockovi nisu u rupi)
 
Pretovarena je al džaba ,okovao led ,ni milimetar da mrdneš.
robert je napisao(la):
to ako moze da se iskipuje onda je lako resljivo.iskipujes,odkacis prikolicu,izvuces traktor,i dugacku sjlu i vuces prikolicu na desnu stranu(na onu stranu na kojoj tockovi nisu u rupi)
Ne možeš ni otkačiti,jer donja poteznica ispod leda,kao i osovine.
fot0279.jpg
 
@tibor
Pa di cete sad po ovom vremenu da nosite djubre!
Ja ne znam sta ovde pomaze, jedino helikopterom da zakacite prikolicu! ::lose::
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-UGUpxWRmUI&feature=related[/youtube]

koliki čovek treba da bude ...... da bi radio ovako nešto :sta:
 
Mozda je covek nasao negde jevtine gume, pa oce ove stare da potrosi sto pre da bi ih zameno sa novima. :haha:
 
Nazad
Vrh