Nikad ovako !

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l943V-Y2xHU[/youtube]
:haha:
 
Ja bih dao za pravo nadležnim službama da pronađu vozače sa ovog i sličnih snimaka, i da ih na neko vreme odvoje od saobraćaja. (Pre nego što neko strada.) Čak i ako su ti snimci zastareli sa pravnog stanovišta.

Ja imam jednu parcelu koja je pored puta Srbobran - Vrbas. I radeći na toj njivi sam se nagledao mnogo puta kad motoristi na toj ravnoj deonici navlače svoje motore do maksimuma. Taj zvuk je stravičan a strašno izgleda i kad se vidi koliko lete brzo ti motori. Drugi kraj te parcele (dalji od puta) je na blagom bregu i sa tog kraja mogu da vidim veći deo tog puta. Tada tačno može da se vidi koliko brzo idu ti motori u odnosu na druge automobile u sabraćaju na tom putu. Ja sam jednom prilikom povratka sa njive po tom putu doživeo da jednostavno nisam uspeo ni da vidim motor koliko je brzo projurio meni u susret, samo me je hladan znoj oblio od stravičnog zvuka koji je ispuštao. ::lose::
 
ovaj brzinomjer je upitan , gledao sam mnogo ovakvih snimaka i nema šanse da onako ''nabija'' preko 200 :nono:
o ''prolijetanju'' bandera i ostalih stabilnih stvari da i ne govorimo
 
Ovakvih malo malo u servisu da se krpe...
10muan5.jpg
 
dukej je napisao(la):
Ja bih dao za pravo nadležnim službama da pronađu vozače sa ovog i sličnih snimaka, i da ih na neko vreme odvoje od saobraćaja. (Pre nego što neko strada.) Čak i ako su ti snimci zastareli sa pravnog stanovišta.

Ja imam jednu parcelu koja je pored puta Srbobran - Vrbas. I radeći na toj njivi sam se nagledao mnogo puta kad motoristi na toj ravnoj deonici navlače svoje motore do maksimuma. Taj zvuk je stravičan a strašno izgleda i kad se vidi koliko lete brzo ti motori. Drugi kraj te parcele (dalji od puta) je na blagom bregu i sa tog kraja mogu da vidim veći deo tog puta. Tada tačno može da se vidi koliko brzo idu ti motori u odnosu na druge automobile u sabraćaju na tom putu. Ja sam jednom prilikom povratka sa njive po tom putu doživeo da jednostavno nisam uspeo ni da vidim motor koliko je brzo projurio meni u susret, samo me je hladan znoj oblio od stravičnog zvuka koji je ispuštao. ::lose::
Evo i ja da se nadovezem da malo stanem na stranu motorista jer sam i ja motorista :D Ta sama brzina i nije toloko strasna ali vrlo bitan momenat u svemu tome jeste da treba znati vreme i mesto gde se moze terati do maximuma zato dragi moji trkacke kombinrzone i pravac staza. Par sati divljanja ali ne ugrozavas tudje zivote. Barem je kod mene tako. :cao:
 
North ARMY je napisao(la):
Djoku ga vozi 300... jeste se vi nekad vozili 200 na sat,sta kazete koja je grafika ?? :D Ni blizu ove. :nono:
Ja sam vozio suzukuja 206milja to je oko 330 km/h a ovo uopste nije realno toj brzini koja pise..postoji caka na ovim motorima pa se namesti da sat pokaze vise nego sto ide :cao: :cao:
 
iskreno nzm da li je on zaista vozio toliko i da li je njegov sat podešen, ali da je takvo ubrzanje realno, jeste, evo pogledajte snimak, radi se o miljama ::namigivanje::
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r3IxSjuMUCE&feature=related[/youtube]
 
jeste, on nije vozio hajabusu, ali realno kažem vam da je to moguće ubrzanje i ništa više, ništa se kao motor ne može uraditi..... ::namigivanje:: nort brate muda ima čovek i to stoji :haha: :haha:
 
Muda nigde nisu definisana i to zvanicno nema na coveku,ni u jednoj knjizi ne pise da se neki organ zove muda,to je vise karakterna osobina. ::namigivanje::
 
:haha: :haha: :haha:e jesi lik, nasmejaš se :D, ma definisaće doce to, kad tad...... nort jesi nekada vozio motor ili se vozio na motoru samo do 160 km/h ? ludnica a lik uleće u krivine kao pro, da li je lud ili šta već nzm, ali je mudonja... ::namigivanje::
 
Motorom nisam i bez dobre kacige ne mozes ni 120,ali autom smo isli 210 na auto putu,znam kakva je grafika okolo,a ovde nije ni blizu kod ovih motorista.

@Savoris ne kudi konja kog nisi jahao. :cao:
 
North ARMY je napisao(la):
Motorom nisam i bez dobre kacige ne mozes ni 120,ali autom smo isli 210 na auto putu,znam kakva je grafika okolo,a ovde nije ni blizu kod ovih motorista.

@Savoris ne kudi konja kog nisi jahao. :cao:

ne bih prvi :nono: javi se kada izubiš nevinost :haha: :haha: :haha:
 
neznam koja e to masina ali mislim da je realno!
Ja sam imao jamaha RD350 dvotaktna masina ubrzavajne e neverovatno
"ako se nedrzis dobro izletices sa motor"
dsc00620.jpg
 
Nazad
Vrh