Nikad ovako !

J... ti državu kad jedan jednostavan problem ne može da reši (neće)-gde će im duša :udri:
 
Zoran0230 je napisao(la):
J... ti državu kad jedan jednostavan problem ne može da reši (neće)-gde će im duša :udri:

ja nisam čuo za goru kletvu od one ''imao pa nemao'' nek se glavešine malo zapitaju za ovakve slučajeve , jer cijela ergela vlasti je danas sa punim i otegnutim stomacima , neka se zapitaju šta će biti sutra :zli:
da ne ulazim u politiku reći ču to ovako , svaki novi gazda želi da starog otjera što prije u grob , a ako ne u grob onda makar u zatvor , neslavne završe svi ovi nepošteni iz pomenute ergele
shvatit će ko treba :ppozdrav:

i izvinjavam se konjima kao plemenitim životinjama ako sam ih uvrijedio sa nekim lošim poređenjem
 
E baš! Nemo' da vređaš konje! Oni su plemenite životinje, a ne ko ove džukele iz vlade!
 
mityoo je napisao(la):
E baš! Nemo' da vređaš konje! Oni su plemenite životinje, a ne ko ove džukele iz vlade!

i džukela brani džukelu ::namigivanje:: ovi od gore :nono:
sve se to vrati njima , ovako ili onako , samo šteta nedužnih ::lose::
 
evo da vidite kako je kolega johnny zapao u okolini sela savino selo,kosancic,orao je jednu parcelu od 20ha i upao je u crnu slatinu,sa traktorom ZTS 16145 160ks i plug overum 4 brazde,i kako mi je pricao orao je i odjednom je propao podigao plug i nije mogao izaci,pa je posle dosao neki rus i pokusao da ga vuce i nje uspeo,i zatim su morali otkaciti plug izvuci traktor pa onda plug vuci sa sajlom iz zemlje i zakaciti,i onda je nastavio oranje dalje.
nisam mu verovao kad je rekao kako taj traktor malo trosi,kaze da trosi samo 17lit po hektaru a ucinak je 1sat hektar. sigurno je dubina 15,20cm ali uslovi su teski pa ima dosta proklizavanja.


vh9q3a.jpg


20zd6hl.jpg


1dymwh.jpg


n2e690.jpg


2m4822p.jpg


x66uo.jpg


t98w7t.jpg


29qb6go.jpg
 
Još dobro su uspeli da ga izvuku, s ozbirom kako izgleda na 4. slici. Koji je to tip zemljišta?
 
Slatina je čudo.Samo video bi šta bi radio da je upao u belu slatinu,tamo ne bi do prvih ljubičica izašao napolje.
 
kreč momci ::namigivanje::
jeste li kada pokušavali da se iz takve pozicije izvadite sa krečom u prahu ? toliki grip napravi da su nekim kamionima pucale poluosovine pri izvlačenju :D
 
Moguće je da deluje, samo jednu sitnicu neznam kako da rešim... Kako staviti kreč u prahu pod točkove koji su do osovina propali u slatinu?
 
Mislio sam da je kod mene najgore što se tiče vode u ataru ali ovo me demantuje.Možda bi ija tako prošao kad bi sada probao nešto da radim ?
 
Nazad
Vrh