Nikad ovako !

Računaju se samo reklame. Pregledi nemaju nikakve veze. Npr, 100 pregleda iz Nemačke sam imao jedan dan u novembru i zaradio dva evra jer su u tih 100 pregleda bile 202 reklame. U istom mesecu sam imao 19000 pregleda iz Makedonije gde je bilo samo 1200 reklama i zarada 0,61 evro. RPM: Nemačka 2,85 a Makedonija 0,03 . RPM ti je zarada na 1000 pregleda.
Ja snimim ucenicima kako radim zadatke i okacim na YT i imam deset pregleda za godinu dana, a Omco sa glupostima 2 miliona. Pa ti vidi gde smo i sta nam treba😂😂
 
Kazem nije Omco lud ili ekipa iz farme,parova,zadruge,velikog brata...po meni su oni IQ iznad proseka sprdaju se, nista ne rade i dobro zaradjuju. Problem su ovi sa druge strane ekrana koji tempiraju dan spram termina tih emisija i posle danima komentarisu, da niko ne gleda to ne bi ni postojalo. Dzabe ja babi drzim motivacione govore.
 
Ima statistika za sve, nešto je dozvoljeno da se vidi, nešto ne...Kad pogledam jedinstvene gledaoce i broj pregleda po gledaocu onda skontam koliko puta neko gleda isti video. Kod mene je 1,12 prosek. Kod tih jutjubera sa beskorisnim klipovima je mnogo veći, tu ste u pravu da nisu krivi oni nego ovi što gledaju. Kupovina pratilaca i pregleda je zabranjena, to radi do nekle i onda te jutjub demonetizuje i ugasi kanal. Mislim da oni nemaju potrebe za tim, kod mene je bio u gostima klinac od 3 godine, za 3,5 sata koliko su kod mene bili, odgledao je 27 Omčovih klipova bez prestanka na tabletu...Kad sam mu pogledao istoriju surfovanja nisam mogao da verujem, svaki dan gleda preko 50 klipova...
Inače, meni nije cilj da uzmem neku lovu od jutjuba, da sam to hteo ne bih radio ovu temu koja ima najmanje interesenata a i popularnost me ne zanima...
 
Ima statistika za sve, nešto je dozvoljeno da se vidi, nešto ne...Kad pogledam jedinstvene gledaoce i broj pregleda po gledaocu onda skontam koliko puta neko gleda isti video. Kod mene je 1,12 prosek. Kod tih jutjubera sa beskorisnim klipovima je mnogo veći, tu ste u pravu da nisu krivi oni nego ovi što gledaju. Kupovina pratilaca i pregleda je zabranjena, to radi do nekle i onda te jutjub demonetizuje i ugasi kanal. Mislim da oni nemaju potrebe za tim, kod mene je bio u gostima klinac od 3 godine, za 3,5 sata koliko su kod mene bili, odgledao je 27 Omčovih klipova bez prestanka na tabletu...Kad sam mu pogledao istoriju surfovanja nisam mogao da verujem, svaki dan gleda preko 50 klipova...
Inače, meni nije cilj da uzmem neku lovu od jutjuba, da sam to hteo ne bih radio ovu temu koja ima najmanje interesenata a i popularnost me ne zanima...
Ma gde te ne zanima lova nemoj da se lazemo mala sala,bas juce sam pogledao da pokazem ocu one tvoje pronarke sto si radio recenziju svidjaju nam se bas..mislim klip sam pogledao tri puta vec

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Meni je neverovatna cinjenica da neko sa ovog govornog podrucja ima 70-ak M pregleda po 1 klipu .

Da sada ne ulazimo u pricu koliko su to ordinarne gluposti ( u stvari misljenja su verovatno podeljena o tome

koliko je glup on koji odlicno unovcava net i sve sto dolazi sa njim ili MI koji visimo ovde badava . . . )

veca je enigma KO to gleda iz inostranstva . Ovde ( na balkanu ) moze da nabere 2M nekako ali odkud

mu ovaj ostatak . Da mozda na neki nacin ne kupuje preglede , mislim da nije to ono kad recimo

gledam ( online ) neki film ali dok ga ne pokrenem iskoce mi bar 2 video klipa sa Tubeta..... ?
Ima samo dva klipa oko 70 miliona pregleda. Kada imaš 2 mil . pratilaca, normalan broj pregleda po klipu je 10 miliona. Kad su tako kratki klipovi kao njegovi, nema mesta za više od 2 reklame...Što se tiče gledanja iz inostranstva, ja koji imam smešan broj pregleda naspram Omča, imao sam prošle godine bar jedan pregled iz svake zemlje na svetu, a čak sam imao i sa 9 nekih teritorija koje nemaju status država...Zamisli kad Bosanci iz Nemačke, Austrije itd uhvate da klikću na Omčove klipove.
 
Zato i kazem nisam ni znao da postoji "Omco" dok isto dete od 6 godina nije na tabletu pustilo par klipova i svaki dan tako....
Ako procentualno ima puno dece, zarada još pada a njemu su većina gledalaca deca, odmah idu i druge jeftinije reklame...Gledao sam sa tim malim rođakom 5-6 klipova od Omča, jasno je da je to neki najniži humor, tipa kursadžija ali je za Baku nazimeta naučna fantastika...
 
Ako procentualno ima puno dece, zarada još pada a njemu su većina gledalaca deca, odmah idu i druge jeftinije reklame............................ ali je za Baku nazimeta naučna fantastika...
Kako li odredjuju god.starosti gledalaca ? , a Baka - Nerast cini mi se ipak ima drugu ciljnu grupu - tinejdzere
 
Nazad
Vrh