Nikad ovako !

Otprilike sam to i tražio, videćemo šta će da bude.
 
Stojim i dalje iza onog što sam napisao, to stoku treba napenaliti kada god možeš.
Njima je plakanje redovna opcija kao i krađa materijala.
To isto su radili i mom drugaru iz Zrenjanina koji godinama prodaje fotografije preko stok sajtova. Ima dosta poljoprivredne tematike, pa su oni lepu fotografiju suncokreta sa zalaskom sunca pogodno upotrebili za svoju špicu emisije. Stoka je 'ladno u posptpocesu skinula vodeni žig, iako su imali opciju da legalno kupe fotografiju visoke rezolucije za 2,5$.
On ih je solidno oderao, jer da nisu platili njemu, platili bi mnogo više Istock-u..
Evo jednog od sajtova gde on prodaje svoje fotografije i video snimke..

 
Kolege, evo da vam javim da sam upravo završio telefonski razgovor sa novinarkom emisije Znanje-Imanje, došla je do mog broja preko zajedničkog poznanika, izvinjava se, samo što ne plače...Bili ste u pravu, ovo je jako ozbiljan prekršaj autorskih prava i ona je svesna, ja sam se sad našao u nebranom grožđu pošto joj je moje snimke pokazao taj naš zajednički prijatelj, inače moj školski...
Ima ljudi koji bi gazili preko mrtvih da bi dosli do para sto zakljucujem po pisanju nekih kolega. Ti neku veliku stetu nisi pretrpio vise se osecas izigran. Neces biti srecniji ako dobijes neku odstetu, a posvadjas se sa prijateljem koji je dao taj prilog. Radi i dalje kao sto si i do sada mi cemo pratiti tvoj kanal, a ti ces biti mirniji.
 
Не знам да ли је ово права тема...

Човек уграђује радио. Имајте пар минута стрпљења.


:haha:
Slicno je radio i na prethodnom pick-up-u. Lik je majstor za budzenje, a ovakvim stvarima samo podize rejting snimcima. Ima na tom kanalu lepog i zanimljivog sadrzaja. Inace njegov net worth na YT je 890.000 dolara pa mu se i dalje smejte ;)
 
... Ti neku veliku stetu nisi pretrpio ..
Ti ovo iz iskustva?
Jesi li ikada probao da napraviš neki video, edituješ i uploaduješ, pa da ovde presuđuješ?
Čovek je investirao u opremu verovatno preko par hiljada evra, koristi sate i sate u postproces, razmišlja o koncepciji svega što pravi, gubi dragoceno vreme dok radi posao i onda se pojaviš ti i nalupetaš se za sve pare..
Cccc..
 
Opet kazem neki bi za pare gazili preko mrtvih. Tvoj post to potvrdjuje. Opremu mu nisu unistili pred njim je ihhaj snimanja ako to zeli. To mu je ipak samo lep iplativ hobi. Na kraju on ce sam doneti odluku kojom ce sam biti zadovoljan.
 
Meni se ta voditeljka nikad nije svidjala kao i njena emisija...
Nju bih verovatno dobro zaplasio kad je vec pozvala i trazio nesto kao sto je Radoslav vec, neke reklame i javno izvinjenje.
A i nerviraju bas sa onim snimcima iz arhive, nece da mrdnu guzovima malo i da se potrude da naprave nesto novo.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Slicno je radio i na prethodnom pick-up-u. Lik je majstor za budzenje, a ovakvim stvarima samo podize rejting snimcima. Ima na tom kanalu lepog i zanimljivog sadrzaja. Inace njegov net worth na YT je 890.000 dolara pa mu se i dalje smejte ;)
Prosek pregleda po video-klipu mu je od otprilike 500 000 do 1M i opet lepo zaradjuje . . . ( a nama smesno )

Izgleda sto veca glupost :zli: i " smejanje " to vise pregleda a samim tim i zarada . . . . . . pa koliko li ::novac::drma ovaj nas

sa 67M-pregleda samo ovaj video

Kako li uopste dolaze do ovakvih cifara ,pa taman da su svi na Balkanu pogledali

nekoliko puta ne bi ovoliko nagrebao :sta:

Prosto ne mogu da poverujem ta 2 klipa
imaju ukupno 140M-pregleda

pa kolikoje to ::novac:: za autora ?

Eto , sad smo mu i mi povecali gledanost . . .::samo bes::
 
Poslednja izmena:
Slicno je radio i na prethodnom pick-up-u. Lik je majstor za budzenje, a ovakvim stvarima samo podize rejting snimcima. Ima na tom kanalu lepog i zanimljivog sadrzaja. Inace njegov net worth na YT je 890.000 dolara pa mu se i dalje smejte
Наравно да су ми познати лик и дело Ендрјуа Камарате и без обзира на то колико зарађује или не зарађује на "Јутјубу", ја му се не смејем. Ствар је што је у овом клипу пажљиво мерио и маркирао колики отвор треба да направи за нови радио, па кад је затурирао моторком у кабини, искидао сам се од смеха тој његовој шали, али кад је том истом моторком пар секунди касније заиста почео да сече.... синуси су ми се прочистили од смеха! :haha:
 
Kolege, evo da vam javim da sam upravo završio telefonski razgovor sa novinarkom emisije Znanje-Imanje, došla je do mog broja preko zajedničkog poznanika, izvinjava se, samo što ne plače...Bili ste u pravu, ovo je jako ozbiljan prekršaj autorskih prava i ona je svesna, ja sam se sad našao u nebranom grožđu pošto joj je moje snimke pokazao taj naš zajednički prijatelj, inače moj školski...
Гледај на културан начин извуци што бољу корист за себе не паре и тужбе већ кад праве неке емисије да те убаце тако у програм или да сниме неку емисију о теби. Више ће ти то користит него повлачење по судовима,знаш ли колико ће те више људи пратити на ФБ после појављивања у таквој емисији. Овако те пратимо већином ми са форума онако много већи аудиторијум ће знати за тебе.
 
Prati ga moj caca, a nije clan foruma, jednom iskocio valjda slucajno video, sad prati uredno
Covek odlicno edituje, tu treba vremena ..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ne daj Boze da su pokrali snimak liku kao sto je mirosti jer bi u Hag svi zavrsili😁
Manite ih u 3 p. m. nisu mu kucu spalili.
Cisto sumnjam da ce Olalija ici sada do kraja i isterati pravdu.
Pre par godina sa terase sa sprata slikao sam kako je grad tukao jednog posle podneva. Leto, sve se zeleni, iza mene na zapadu mrak od silnih oblaka, grad uz kisu pada ko lud a ka istoku sunce. Sa visine se vidi deo ulice, slika bas lepa
Ne secam se tacno da li sam sliku postavio i na forumu ali secam se da sam je postavio na Face-u.
Sutra dan na sajtu Rhmz-a moja slika uz komentar nevremena negde na jugu Srbije.
Eh, reko koji ludaci!
 
Bez ljutnje, ali ja to gledam ovako..neko poore, poseje i ja posle dodjem i oberem..i pomenem te dok trosim tvoj trud
Opet kazem neki bi za pare gazili preko mrtvih. Tvoj post to potvrdjuje. Opremu mu nisu unistili pred njim je ihhaj snimanja ako to zeli. To mu je ipak samo lep iplativ hobi. Na kraju on ce sam doneti odluku kojom ce sam biti zadovoljan.
Recimo da uletim u tvoju njivu i oberem sta god da je..ili odmesem nesto iz obora...pa nisamti odneo zemlju, nisam ti srusio obor..a pomenucu te javno dok se bude okretalo ma raznju.
 
Ma najveci problem je sto tvrde da je njihovo mogli su da stave isecak i da navedu ime autora/izvor...
Prave budalu od njega.
 
Nazad
Vrh