Nikad ovako !

I meni se to luka desilo, ali sreća zaustavili me u inđiji dan posle registracije, izdali novu nalepnicu... Sad proveravam...
Još mi gore sa brojem motora... Menjali motor u autu, plaćen preko cene, pa carina, pa sto čuda, i ja izlazim iz supa sa novom saobraćajnom, posle promene, kad ono ostao broj od starog motora, pa reko majku mu šta sam plaćao tolike takse i đavole, da bi nadrndana službenica napravila propust, i da je prošlo par dana Puj pike ne važi...
 
Kod mene to rade vise od 15 godina i na autima i na traktorima , kad si prosao tehnicki ostruze onim ziletom staru i zalijepi na njeno mjesto novu. A policija kad te zaustavi to i ne gleda vec trazi prometnu.
Kolega, ispričavam se, vjerojatno je toliko godina i kod mene. Nekako mi u zadnje vrijeme godine sve brže prolaze, skoro pa lete. :(
 
Išao u Bosnu i mahinalno dam saobraćajnu od auto prikolice koja je istekla (išao sam samo autom) . Cirkus. Natezali se ali su me pustili. Lik nije ni ukapirao da to nije saobraćajna od tog vozila, samo je video da je istekla.
 
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Sreca pa u inostranstvu ne obracaju paznju na ove nase nalepnice, mada mogao se neki pametan naci i tamo..
Zato sto ako je tehnicki isravno (nalepnica vecinom znaci) automatski ne znaci da je osigurano i placene drzavi dazbine da bi vozilo dobilo knjizicu da moze da se vozi.
Ima dosta tome , vracao se iz Sida u Tovarnik , ispred mene neka djevojka/zena sa udubljenjem u limariji auta , nisu ostecena svjetla itd. i nije problem da auto ne vozi.
Policajac na HR granici ju vraca nazad , pita zenska zasto, kaze auto je ostecen , opet ona pa sta ima veze, kaze policajac zbog zloupotrebe osiguranja.
 
Ja neznam što glume s naljepnicama kad policija gleda u knjižici.
To samo da kaznu napišu ako je nema
 
Pa mora sve guzice po foteljama da se nahrane zato su i izmislili nalepnicu,a verovatno je negde neciji dobar drugar u datom momentu radio dizajn pa da mu učine da zaradi :D

Bas pre neki dan gledam u novcaniku imam preko 20 kartica i sve sem ovih iz banke i sa pumpi moze da stane na jednu sa cipom,5 saobraćajnih,vozacka,pa onaj sertifikat kojim samo uzeli pare jer niko ne traži,zdravstvena,lična sve to može da se skladišti na jednoj biometriskoj,ali odakle onda pare država da uzima.

A najveći biser je biometriska zdravstvena ogromna digitalizacija zdravstva,a na njoj lepe papiric sa brojem kartona :D
 
Baš. Jednom mi drugar sat ipo pušto ove gluposti. Došlo mi da mu kažem "Aj kući".

Ne kapiram uopšte te likove što se nadvlače traktorim. U čemu je fora? "Vidje moj Rudanja jači no tvoj Šarnja. Sad će ga odvuć!" :)
 
Npr u Americi postoji nekakva otprilike agencija drzavna koja garantuje farmerima uskladusteno zito kod firmi ,silosa ,elevatora , a oni moraju uci u taj program , zadnjih godina ta agencija za onog ko hoce da izadje iz tih garancija daje dugorocni beskamatni kredit za izgradju sopstvenih skladista .
 
Srbija brale ,strasno
Mnogo puta sam zadnjih nekoliko godina cuo recenicu VIDI SE DA SE NESTO RADI ALI I NEMOZE SVE PREKO NOCI POTREBNO JE VREME. Ja nazalost jedino sto vidim svakodnevno to su OTIMACINE I PLJACKE i verovatno mi se jedino taj senzor ukljucuje .A senzor za nesto lepo, otmeno ,perspektivno da ne kazem NAPREDNO mi se ne ukljucuje ili sam zaslepljen ili se pokvario ali glavni utisak sa video zapisa je kada se covek obraca drzavi i ljudima koji vode drzavu E TO JE NAJVECA PARODIJA a posle Davidovic objasnjava da je to i uredila i dozvolila ova vlast i donela zakone koji stite pljackase i krimose ali ovo je samo kap u okeanu ovakvih VELIKIH OTKUPLJIVACA JE PREVISE A LICNO JE AKTUELNA VLAST UREDILA DA SAMO VELIKI MOGU DA OTKUPLJUJU ali glavno pitanje koje se postavlja je DA LI OVI LJUDI IMAJU ALTERNATIVU jer svi veliki otkupljivaci u Podunavlju uzimaju robu bez para to je odavno postalo normalno i tradicija takvi su trendovi privikavanja ljudi na takvu vrstu poslovanja bez para na dodjem ti i to je sada vec postalo normalno cela drzava funkcionise na UCENAMA NA SROZAVANJIMA RAZNORAZNIM NA OBMANAMA ali pri ovakvom nacinu razmisljanja i poslovanja ne puca samo jedan covek tj prevareni jer i on duguje na mnogo mesta i tu se napravi citav lanac gubitasa i stalno citam kako se drzava ogradjuje od ovakvih stvari i kako nema veze sa tim a mozda Luksemburg ima ili Linhenstajn mnogo smo ogrizli u kriminal kao drzava tesko ce se ovde ista promeniti u nekoj skoroj buducnosti
 
Npr.
"Među američkim poljoprivrednicima samoubistavo je često, gotovo je triput veće od nacionalne stope, a u poslednje vreme situacija se pogoršava."
 
A vidi ovog stručnjaka! Ovog bi za uši izvukao iz te kabine i objasnio mu par stvari! Kakva god da je demonstracija ili testiranje ovo se ne radi...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh