Nikad ovako !

Грабик, кад региструјем возило добијам налепницу са бројем који се налази број таблице. Лепи се у доњи десни угао шофершајбне. Гледано из возила.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ма знам, поготово што је ово била услуга. Реално могли су да ме зауставе сутра, за месец дана или уопште да ме не зауставе. Али не ја сам морао поред кафане да прођем и ови видели пун ауто мислили ево их са једне са ногу и одма рампа.
Да не претерам али барем 100 пута сам стао поред њих сваки дан кад идем са посла има гомекс поред и продавница сточне хране. И то буквално паркирам поред њих виде цео ауто.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ма знам, поготово што је ово била услуга. Реално могли су да ме зауставе сутра, за месец дана или уопште да ме не зауставе. Али не ја сам морао поред кафане да прођем и ови видели пун ауто мислили ево их са једне са ногу и одма рампа.
Да не претерам али барем 100 пута сам стао поред њих сваки дан кад идем са посла има гомекс поред и продавница сточне хране. И то буквално паркирам поред њих виде цео ауто.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Pa što je nisi zalepio.Znaš da moraš.Jesi li ovih dana registrovao.
 
Зоран, ових дана негде у јуну. Углавном моја кривица што нисам.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
@Sapatnik Bas nemas srece,ja svaki put kad sam u autu krsim zakon a evo za 11 godina voznje imam svega 4-5 kazne :p.Najvise me nervira sto sve manje i manje postujemo jedni druge u saobracaju,nema vise pederi nece da ablenduju kad ima policije negde da te upozore unapred ,predzadnja kazna koju sam dobio zbog prekoracenja brzine upravo zbog toga,jos me policajci pitaju dok mi pisali kaznu reko pa jel ti ablendovali ovi sto su isli ka tebi ,ja reko nisu inace bih usporio :p...i tako,tu je i ono nabijanje gasa kad nekog pretices ,ili auto iz suprotnog smera ako pretices slepere oni nece da uspore malo iako vide da postoji rizik da se sudare...takvi su najgori.
 
Аркадије, 80 % времена које проведем за воланом возим истим путем. Једном су морали и мене зауставити. А пут је генерално преоптерећен тако да нема брзе вожње. Кад је сезона радова у пољу као да сам у великом граду. Крени стани.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Зоран, ових дана негде у јуну. Углавном моја кривица што нисам.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Mene su ukebali 15 dana pre isteka registracije... Nisam zalepio odmah jer sam je dobio par dana posle registracije, imali su neki problem sa štampanjem, i ja kako sam je pokupio i stavio u kasetu tako i ostala... I to me u bg na bulevaru izdvoji iz leve trake, ko da je znao... Pustio me, uz upozorenje, normalan čovek, urazumljiv...
 
Mene su ukebali 15 dana pre isteka registracije... Nisam zalepio odmah jer sam je dobio par dana posle registracije, imali su neki problem sa štampanjem, i ja kako sam je pokupio i stavio u kasetu tako i ostala... I to me u bg na bulevaru izdvoji iz leve trake, ko da je znao... Pustio me, uz upozorenje, normalan čovek, urazumljiv...
urazumljiv.... ::novac:: 😂😂😂
 
Nazad
Vrh