Nikad ovako !

Baća ima razumnih uniformisanih.Kako je mene pustio onaj vaš plavokosi a nahvatao me da pričam na telefon.Nisam kukao, kumio ni molio.Samo istina i ništa osim istine kao u filmovima kada se zaklinju u Bibliju. 😂
 
Da, baća, a on je baš važio za teškog seronju... Valjda je ostario, pa mu dosadilo da teroriše ljude..
Dobrodole, verovao ili ne, urazumljiv u smislu objasnio mu grešku i kako je do nje došlo, nisam napravio neki prekršaj pa da me zbog toga zaustavio, samo redovna kontrola... Ni dinara mu nisam dao, nit smo u opšte došli do tog dela...
 
Prođe kod svakog kada lepo kažeš i objašniš da znaš koji si prekršaj napravio, ljudi su i oni, nisu životinje a ako baš naletiš na nakrivo nasađenog onda ti ne pomaže ni Oče naš.
 
Ja koristim izraz: razuman čovek...
Urazumljiv mu dođe to što pomislih.... 😂 😬
Nemoj se naći uvređen....
Jako gadna iskustva imam u neposrednom kontaktu s "organima gonjenja"....
Prekršaj je bio, istekao atest PP aparata....
Možemo se "dogovoriti"....
Možemo....
Koliko ......
2 crvene....
Ok...
Kad dadoh, eeee, daj i 2 za kolegu, te tako umesto da uplatim u budžet 5 crvenih, dadoh gulanferima 4 crvene....
 
Kod nas na tehničkom skidaju staru i lepe novu, i to sve vrlo.profesionalno, nema ostataka stare niti ošrete soferku.
Al sluzbena vozila moramo sami u Sup.
 
Pa ja se isto ne ponašam nadrkan i bezobrazno i uglavnom prođem dobro, nekad i po pušim kaznu, bože moj, ali bez nekog neprijatnosti...
 
Tako je, pustio me uz opomenu ali me pitao da li znam zašto me je zaustavio.Rekao sam zbog toga što pričam na telefon i da ne mogu da nađem neku levu ulicu u Inđiji pa pričam sa čovekom gde da vozim.
 
Tako je, pustio me uz opomenu ali me pitao da li znam zašto me je zaustavio.Rekao sam zbog toga što pričam na telefon i da ne mogu da nađem neku levu ulicu u Inđiji pa pričam sa čovekom gde da vozim.
Ili kad ti mlad vozac doteruje neku masinu auto prikolicom za ciju kategoriju nema polozeno a autu istekla registracija.
 
Pa sad nisam siguran ko ti je bata, a ne bih na imenovao ovako javno... Pogotovo iz zahvalnost kako je postupio prema našem super baći.. 😊
 
Vece vozim bicikl bez svetla i zaustave me. Bez mnogo razgovora pisu mi kaznu, traze licnu kartu. Prepisuje podatke i kaze.... Pa tebi danas rodjendan... reko Da. Nista od reakcije, napisa mi kaznu.
 
Kod nas u HR, od prije nekoliko godina, kontrolor na tehničkom pregledu ostruže staru naljepnicu i nalijepi novu. Barem na tehničkom gdje ja produljujem registraciju.
Kod mene to rade vise od 15 godina i na autima i na traktorima , kad si prosao tehnicki ostruze onim ziletom staru i zalijepi na njeno mjesto novu. A policija kad te zaustavi to i ne gleda vec trazi prometnu.

U nekim europskim zemljama imaju specijalne kamere koje policija postavi i 500 metara dalje ili jos dalje onda zaustavljaju auto koji nema osiguranje, kamera detektuje da je isteklo , tamo gdje tablice dolaze sa autom i odlaze sa autom na otpad.
 
Данас сам добио казну први пут за 16 година возачког стажа. Од опреме све што је потребно, м+с гуме месец дана старе, нисам прекорачио брзину, везан појас и нисам пио алкохол ни конзумирао дроге. Остали путници исто без прекршаја. Сви потребне документе поседовао. Једном речју нисам ни једном својом радњом ни потезом угрозио саобраћај и направио прекршај. Па шта је онда коштало 10 000 динара 5 000 динара ако се плати за 8 дана?
Одговор је налепница на шофершајбни. Имао 2 налепљене којима је истекао рок а
валидна је била неотпакована.
Због **greška платим казну.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Drugari verovali ili ne ali tako je bilo

2016g u julu ja regisujem raketu i zalepim nalepnicu, išao sam tako u HU u RO u BG
u HR skoro svakodnevno
Došla jesen ceo dan berem kukuruz privatno i uveče krenem u svatove u Zemun stigao ja tamo prošli svatovi krenem nazad kad na naplatnoj rampi Stara Pazova murija
Stao ja platio a drotovi me sklone pored rampa i NAJEB nalepnica ističe u julu 2016g????????????
Pa kako ja je zalepio???
Hoće da mi skidaju tablice!!!
NEMOJTE LJUDI KO BOGA VAS MOLIM!!
Jedva nekako nadjem ja polisu koja ističe 2017g i nekako me puste
Meni gospodja u MUP dala pogrešnu nalepnicu!!!!!
Jebemtiženomajiku pa tako sam mogao u inostranstvu najebati!!!!!


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh