Nikad ovako !

Radoslave dobro šištiš ko gusak na onim snimcima
Jesi zato na dijeti?????
Ja i Sale Brkin vagnemo mislim preko dva ipo metera
Slabo jedemo to je od Bačkog vazduha niz Dunav

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Hahah, kod mene su u pitanju brojevi devet, tri i jedan. Njihovom kombinacijom dobijaš visinu i težinu...Hahaha. Šištim i zbog debljine ali uglavnom zbog problema sa nosinom. Moram oslabiti bar 20 kg. :bravo:
 
To se kod nas kaže:"NEMOJ DA SE GLEDAMO POSLE JELA"!!!!!!!!
Oh taj šator u Stričićima ja jak a ona vješta
Ćeri Manjače pjevaju ja tu kao moralna podrška momak za sve
Nektar ladan trnu zubi jagnjetina vruća
Pa posle 2_3 dana dole na Otoke pa pravac Strojice _Popuže tu u habitat na podivljavanje, tu pod Vitorog

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Izgleda da si ti Luka baš ekološki osvješten , ne propuštaš ta eko druženja , panele , aktivnosti , pogotovo ako je bar spolno miješani sastav .
 
Tone to godinu i jače,još gaze kamioni svakodnevno,u blizini kamenolom prodje brdo kipera i kada dnevno,a tek ostali saobraćaj,mada neki kažu da je i zemljotres doprineo da ode,al svakako neka potpora niz brdo je neophodna.
 
Данас сам добио казну први пут за 16 година возачког стажа. Од опреме све што је потребно, м+с гуме месец дана старе, нисам прекорачио брзину, везан појас и нисам пио алкохол ни конзумирао дроге. Остали путници исто без прекршаја. Сви потребне документе поседовао. Једном речју нисам ни једном својом радњом ни потезом угрозио саобраћај и направио прекршај. Па шта је онда коштало 10 000 динара 5 000 динара ако се плати за 8 дана?
Одговор је налепница на шофершајбни. Имао 2 налепљене којима је истекао рок а
валидна је била неотпакована.
Због **greška платим казну.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Mene su pustili iako validna nije bila zalepljena. Momci iz firme nisu zalepili nalepnicu, a ja nisam kontrolisao. Ali eto nisu mi naplatili kaznu, nalepio je na njihove oči. Stare uvek skidam.
 
Ееее али данас је четвртак и редовна акција контроле саобраћаја. Да не кажем крај месеца...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh