Nikad ovako !

Мој покојни отац је једном имао авантуру, скинуо је ауспух и палио са бензином да би га очистио, накупила се гареж. Док је ауспух горео и избацивао пламен успео је ногом да обори посуду са бензином. Плане бензин и запали доњи део тренерке. Пламен до појаса и чини ми се успео у секунди да је скине. Спасила га постава у тренерци.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ne explodira bezin tako lako kao u filmovima,par puta je meni licno goreo benzin u flasi pa nista,ako nema dovoljno kiseonika samo ce da tinja bez explozije.Sta je ovaj iz beceja radio da pogine to niko ne moze znati,mozemo nagadjati po ceo dan.
 
A one explosije na filmu sam imao uzivo da vidim kako se rade u JNA , pomjesa se benzin i dizel u odredjenom omjeru i aktivira se sa nekim slabim eksplozivom tako da rasprsi fluid i onda dodje do eksplozije koja lici na mini atomsku bombu.
 
Kod mene u selu je jedan stariji čovek palio strnjiku i verovatno se ugušio, kasnije ga je i plamen dohvatio.
 
Ja licno kad sam bio mali nadjem iza kosane ,kotobanje bure metalno , 200- 400lit neznam oni sto dodju sa poklopcem odozgo , nebitno , bure je bilo puno tekuna ,otocine,cokana,oklaska , kako god kazete , suvih , i ja kao da pocistim da zapalim to , vidio valjda nekad kako tata posipa naftom , pospem bezinom par litara , pridjem i bacim zapaljenu sibicu u to . Sreca je bila sto se desila eksplozija pa me je bacilo unazad metar dva a bure i sve ostalo je letjelo uvis ko zna . Nista se nije zapalilo bas zbog toga sto se razletjelo .
 
Kao mlađi, i gluplji, probao sam benzinom da potpalim vatru u smederevcu, doduše nisam ni obraćao pažnju da je benzin... Epilog pukla plotna, vrata, šamot, culundar, ja ostao baz trepavica, obrve, šiški... Dobro je prošlo..
 
Kao mlađi, i gluplji, probao sam benzinom da potpalim vatru u smederevcu, doduše nisam ni obraćao pažnju da je benzin... Epilog pukla plotna, vrata, šamot, culundar, ja ostao baz trepavica, obrve, šiški... Dobro je prošlo..
Ja sam ostao i bez obrve😂😂😂😂
Pec za centralno.Znam da ce buknuti al neda djavo mira.Kao aj na brzinu cu upaliti nece ni stici do velikog isparenja.Dok sam sipao benzin pokvasim ruku i uzmem u istu upaljac.Pokvasi se kremen i nece odma da kresne.Dok sam jebavo upaljac benzin vec ispario.Nisam ni prisao vratima peci ono buknulo😂😂😂sva sreca dobro prosao
 
A kad sam bio klinac.Skinem auspuh od automatika a on pun ulja.Reko sad cu da ga zapalim da izgori ulje iz njega.Cim sam prisao upaljacem puce kao karabit da je😂😂
Isto prosao bez posledica ja i auspuh😂😂😂😂
 
Nazad
Vrh