Nikad ovako !

Trebao je da ih tuzi podrugim osnovama a ne za mobing , nego za materijalnu stetu., njemu , institutu i drustvu l
 
127187573_201157338206197_1503822569031122911_n.jpg


Komsa uspesno popravio krov na hladnjači.......
 
Manje više,što je kraj pogrešno opisan-tu je mašta upotrebljena da bi se lik doktora izdigao.Najgore je što se na pomen samog imena doktora narod odmah distancirao ali kasnije ga je prihvatio.Možda nije bilo zle namere.
Šta reći, već standardna praksa da se ljudi iz sela prikazuju kao polu-retardirani. Radoš Bajić naravno ima primat u tome.

E sad ovo za ime doktora i distanciranje... Nažalost mislim da to nije daleko od istine u Republici Srpskoj. Nezahvalno je da pričam o tome a da nisam nikad ni bio u RS , ali na osnovu informacija koje imam verska mržnja i netolerancija je ozbiljan problem tamo. Možda nama iz Banata to deluje malo preterano (mada ima toga i kod nas) ali mislim da je to distanciranje savim ralno prikazano.

Aaa sad gledam, doktor je Rom... :)
 
Problem je sto scenarista nije preduzeo nista da bi, makar geografski imalo smisla, inace Golo Brdo je malo selo bukvalno naslonjeno na grad Bijeljinu, i iz centra grada autom ne treba ni 10 min do njega. Drugo, ravno je kao tepsija, a tamo to prikazuju kao Himalaje, ali kada se to zanemari, ono sto je bitnije.predstavljaju stanovnistvo i opste uslove zivota tako da sam ocekivao da od nekud iskoci Knjaz Milos, pa da rece '' Evo mene, eto Vas, rat Turcima''
 
Šta reći, već standardna praksa da se ljudi iz sela prikazuju kao polu-retardirani. Radoš Bajić naravno ima primat u tome.

E sad ovo za ime doktora i distanciranje... Nažalost mislim da to nije daleko od istine u Republici Srpskoj. Nezahvalno je da pričam o tome a da nisam nikad ni bio u RS , ali na osnovu informacija koje imam verska mržnja i netolerancija je ozbiljan problem tamo. Možda nama iz Banata to deluje malo preterano (mada ima toga i kod nas) ali mislim da je to distanciranje savim ralno prikazano.

Aaa sad gledam, doktor je Rom... :)
Radi se o imenu /Refik/.Slažem se sa tobom da meštani toga kraja najbolje znaju.Mi to nismo proživljavali pa možemo samo da nagađamo.
Mogu samo da navedem svoj primer.91-e,kada sam se vratio sa ratišta iz Slavonije,moj komšija ( inače okoreli SPS-ovac) mi je držao predavanje šta se tamo dešava a ja još ni uniformu nisam skinuo.Samo sam mu odgovorio:morao sam činove da skidam,jer smo bili meta snajperista.Nisam svojom voljom bio na ratište već zbog toga što nas je tvoj vođa poslao jer nije mogao vas patriote da namota.Jedno vreme se ljutio ali se i odljutio jer kako je vreme odmicalo tako se klupko odmotavalo.Ja ljude delim na dobre i zle a ne po veri i naciji.
 
............................................................Nisam svojom voljom bio na ratište već zbog toga što nas je tvoj vođa poslao jer nije mogao vas patriote da namota.......

Imao sam slicno iskustvo i to 2x ............... elem , sta bi bi , mislio sam da smo bar izvukli neku pouku kao drustvo u celini ali AVAJ , evo sta
glavni ideolog iz tog vremena porucuje i danas .01.12.2020
da ne gledate sve ova izjava je na 34:00
SRBIJA CE OSLOBODITI SVE SRPSKE TERITORIJE I STUPICE U SAVEZ SA RUSIJOM BELORUSIJOM I OSTALIM BRATSKIM DRZAVAMA..............
Sta reci ?
 
Imao sam slicno iskustvo i to 2x ............... elem , sta bi bi , mislio sam da smo bar izvukli neku pouku kao drustvo u celini ali AVAJ , evo sta
glavni ideolog iz tog vremena porucuje i danas .01.12.2020
da ne gledate sve ova izjava je na 34:00
Sta reci ?
Zanimljovo da nakon te izjave u nardnih par minuta komantarišući neke neubulozne izjave drugihgostiju te emisije Šešelji zvuči normalan i realan. :) Mariću crna ti je emsija u kojoj je Šešelj glas razuma. :)
 
И онда кад слетиш са пута кажу ниси прилагодио брзину условима пута.
8485405b96536c3f29d1892738b0cb68.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh