Nikad ovako !

Механичка пумпа за гориво на мотору. Битно је радилица да се окреће.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Аркадије, добар мотор са 4-2-1 издувном граном и усисном 1-4 двогрли обичан карбуратор иде као метак. Трећа брзина 130-140 км/х. То је да не дираш блок мотора и главу. Само споља да петљаш.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nzm,moj auto se ugasi cim mu skinem klemu npr sa akumulatora,ili kao 2 puta da se desilo da isti crkne,nema auto ni da mrdne ,dzaba sto je dizel.
 
Струја, компјутер. На југу ти треба само да упалиш и можеш да извадиш акумулатор. Под условом да не палиш потрошаче може да ради без проблема.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Купи ти ипак џип ове године је родило а и цене су добре срамота је рећи али видећеш како те више цене
 
Nzm,moj auto se ugasi cim mu skinem klemu npr sa akumulatora,ili kao 2 puta da se desilo da isti crkne,nema auto ni da mrdne ,dzaba sto je dizel.
Ne može da upali ni na vuču ako je prazan akumulator jer ne može da otvori elektro ventil ali bi trebalo da radi kad skineš klemu ako alternator puni kako treba
 
Aha,ja reko ne moze jugo brze od 70 ;).Da vidis kako oni idu po firmama,ima ih jos bas tih takvih novijih kao tvoj,stotka laganezi po putu gde je 80 ogranicenje,kad ga obilazis ono motor vristi cujes ga i pored zatvorenih prozora i muzike u autu xd.
@lovac luka Pumpa mu ne trazi struju da radi ?.
Alternator kad crkne na benzincu, tipa jugo
Isprazni bateriju do kraja i nema više dovoljno struje za varnicu ni za ventile plina!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Znam druze,mislio sam na dizelasa tvog,jer kod mog cim skinem klemu on kaput,jbg mozda alternator malo slabije puni,ili mozda je to tako ....
 
Sa pasata skinem klemu i radi
Kod mene je mali 66kw dizel sa bosch pumpom ko golf3


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nemojte terati auto bez akumulatora, sjeb..... alternator, vrisnuće diode na njemu....
Malopre dođoh škodilakom iz susednog sela, hoću da pričam sas mobilan i teram, ali neće volan, jbg., ja zaboravio da nema servo, sve je manuelno, klasična letva volana !!! 😂 😂 😂
Kako čovek brzo zaboravi magare kad nabavi konja !!!! :ppozdrav:
 
Ako skidate akumulator dok motor radi (svakako nije preporucljivo) onda barem ostavite upaljena svetla. Mora da ima bar neko opterecenje u suprotnom napon ode u nebesa! Ne moze regulator dovoljno brzo da odreaguje bez neke stabilizacije
 
Danas sam valjda pola dana orao sa upaljenim svetlima i rotacijom, definitivno moram da ubacim neku lampicu u kabinu da me podseca da je ovo upaljeno. A vidim bilo i drugih traktora sa tako upaljenim rotacijama
 
Pa ne fali mu nista,osim sto ce mi crknuti sijalica ksd mi bas bude trebala,posto nije neki kvalitet
 
Rotacije imam po 2 na traktorima leed
A sa sijalicama u svetlima nemam problem
Štopaljke su isto leed

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh