Nikad ovako !

Због тих "јунаца" нам је црна хроника пуна младежи која изгибе више него у рату. Код нас таксисти клинци који код куће на ауту имају П налепницу возе дан-ноћ,а курчевити до зла Бога.Прошле.године шлепамо комбајн са њиве и неких 300м смо морали да изађемо на цесту кад клинац напиздио пежоа 207 колико год може ја аблендуј ротација на трактору и комбајну,отац аблендује џабе волу сигнализирати ја зајашем белу и кад сам видео да је готово скренем са пута и он се подвуче под адаптер.Срећа у несрећи што није проклизао и стаде у милиметар под кљун, ја искочим из трактора бесан **greška му све чак и тетку из Новог Сада,а он мангуп у рикверц на мене и гас поред и беж.Е тада сам рекао оцу сад сам шлепао комбајн цестом и никад више ако треба спавам на њиви поред њега.А тих идиота што се убаце испред трактора и онда стану ми је мука због њих носим пајсер од С опруге у кабини сваког трактора.
 
Jebes zakon u ko je u pravu i ko je pogresio ako me neko ubije ili osakati ,svi mi gresimo ali moramo paziti jedni na druge ,vozim polako vise gledam pozadi nego napred ,bez obzira ko je u pravu uvek gledam da se sklonim čuvam i sebe i auto ili traktor nije bitno
 
To je skoro poslednja serija juga, mozda i in, više njih imali problem sa tablama, chek engine i slične bubice. Poslednje serije imaju i obrtaljku.
 
Није последња, овај је 2005-о. Мерач горива лудује али сипам увек пун тако да нема изненађења. Све сем км сата ради, а проблем је луфт на диференцијалу. Пуно километара има.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
То су магленке, резерворар је скоро пун.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Ti i ja smo, izgleda, jedini koji pale maglenke na Yugu.
Inače retko ih koriste vozači, a mnogi i ne znaju da svaki auto ima zadnje maglenke koje su zapravo i bitnije od prednjih
 
Nije problem za savjesne vozače koji koriste maglenke kad stvarno puno ponažu da budeš uočen pogotovo sazada.
U nas većina debila pali prednje maglenke pp lijepo čistom vremenu jer im auto izgleda atraktivnije.
 
Предње магленке сам раскачио кад упалим кратка светла и магленке + потрошачи = акумулатор празан. Само ова комбинација троши око 400 w. Имао сам проблем са потрошњом струје. Сад више нема проблема.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Не, него крену да обилазе мене и шлепер. Магла јака стигну до камиона виде да им у сусрет иде ауто легну на кочницу и убаце се између мене и шлепера. А ја да гатам да ли ћу ударити у њега. Неки једноставно морају да претекну све на путу. Овога сам имао прилику и да сликам 4-5 пута се залетао. Да обиђе па се враћао. И није био једини. Камион је солидно брзо ишао по магли али је некима и то споро било.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
To ti "jugića" teraš ?
Pa i ja imam jugića 2004 odličan auto!!
Moji ga njakaju naj više po selu i ataru, ali svuda idu sa njim tipa godišnji more itd
Danas im je zakazao u ns prestao da puni alternator a nije upalio lampicu
Izvukao bateriju i ugasio se
Ja došao pasatom i dok je bio upaljen izvadio moju bateriju 100Ah i prebacio kod njih a njihovu kod mene
I tako su došli kući 50km


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Aha,ja reko ne moze jugo brze od 70 ;).Da vidis kako oni idu po firmama,ima ih jos bas tih takvih novijih kao tvoj,stotka laganezi po putu gde je 80 ogranicenje,kad ga obilazis ono motor vristi cujes ga i pored zatvorenih prozora i muzike u autu xd.
@lovac luka Pumpa mu ne trazi struju da radi ?.
 
Ако се не пали лампица кад даш контакт 99% га можеш бацити. Вероватно није искрин. Мајстор ми је рекао не вреди такве поправљати.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh