Nikad ovako !

Ajd kad smo vec kod toga
15cd9k.jpg

:haha: :haha: :haha:
 
Palma glavom i bradom. Prepoznaje se i po vodenom zigu.:osmeh: Autor je odradio dobar posao, ali prikrala mu se jedna greska. u gornjem desnom uglu nije promenio vrednost novcanice, sto znaci da mu je novcanica od 1000dinbila podloga za ovo.
 
Danas sam radio po ko zna koji put sa brusilicom i cetkom za skidanje korozije. Stavio sam neku nemacku cetku na brusilicu i nesto cistio. Cak 2 puta mi se masina otela iz ruke i mogla me obiljno povrediti. Prvi put zakacim cetkom za neku ivicu i masina mi ispadne iz ruke i pocne da skace i kopa po sljunku. Brze uhvatim kabal i iscupam iz struje. Posle 20 minuta na istom mestu mi cetka izbije masinu iz ruku i cetka se uplete u majicu i zablokira brusilica od opterecenja. Odmah ugasim i vidim da sam prosao sa par ogrebotina. Da je bila jaca masina pocepala bi me samo tako. Do sad mi se ovo nikad nije desavvalo, a peglao sam i po pola dana sa tom kombinacijom. Da li sam se opustio ili trenutak nepaznje ne znam, uglavnom moglo me lepo kostati.
 
Treba paziti jer je jedan lik iz sela ostao bez oka,radio sa zicom na brusilici i izleti zica direkt u oko... Ja sam danas izvlacio oseku i drugar preskakao par puta preko kardana jel mu je mrsko ici okolo i skoro mu kardan uhvatii pantalone... Ne razmisljaju ljudi o posledicama...
 
Nazad
Vrh