Nikad ovako !

Zao mi je. Stvarno nemam reci...
Sta se desilo - da li nam je znati ili jos traje istrazivanje? Da li je bilo sta osigurana? Sta dalje raditi?
 
Slika preuzeta sa fb-a iz grupe Dobra Zemlja.

claas-xerion.jpg

Taj je iz Turije, inače nov traktor i presa, u pitanju klas atles 946 (280ks).
 
ja se nadam. nisam optimista, samo kazem kako su rekli. a pritisnuli su ih neki od gore , pancevo, beograd jer su videli da ovde nesto nije uredu. steta je procenjena na 10 000 eura i ovce 6 000. videcemo za mesec dana da li ce naci. ako ne onda cemo organizzovati proteste, celo selo. ljudi su poceli da cuvaju po celu noc imovinu.
 
Pa policija ce da podnese krivicnu prijavu protiv pocinioca nedela (ako otkriju pocinioca), a osteceni ce onda na osnovu te krivicne prijave moci da podnese tuzbu protiv okrivljenoga za odstetu redovnom sudu.
 
Pa policija ce da podnese krivicnu prijavu protiv pocinioca nedela (ako otkriju pocinioca), a osteceni ce onda na osnovu te krivicne prijave moci da podnese tuzbu protiv okrivljenoga za odstetu redovnom sudu.
od toga nema ništa,to traje mnogo godina a naplata je jedino ako lopov poseduje nesto
 
od toga nema ništa,to traje mnogo godina a naplata je jedino ako lopov poseduje nesto

Pa.. ima dva bubrega, bez jednog moze.... tiha jeza sta ljudi rade i koliko su glupi em kradu, em pale, da ako dobro zaglave u zatvoru. Po meni ovo sto rade vise nije ni kradja ovo je neka bolest u glavi ovakvo ponasanje, da ne rade ove lose stvari radili bi nesto drugo lose..
 
Pa.. ima dva bubrega, bez jednog moze.... tiha jeza sta ljudi rade i koliko su glupi em kradu, em pale, da ako dobro zaglave u zatvoru. Po meni ovo sto rade vise nije ni kradja ovo je neka bolest u glavi ovakvo ponasanje, da ne rade ove lose stvari radili bi nesto drugo lose..
mogu ponovo da se vrate sa šibicom u ruci
 
Na osnovu ovoga je pisan moj prethodni post. Da li ce osteceni moci da naplati svoju stetu od okrivljenoga je stvar njegove licne procene.
Ja sam napisao iz iskustva jer sam slicno osetio na svojoj kozi pa znam sta pricam jedino u mojem slucaju je pocinilac mentalno retardiran i po toj osnovi milicija nije htela da podnosi prijavu,a kada ode na gradjansku parnicu tu je onda velika PUSIONA i dzaba ti da te i Toma Fila zastupa!
 
Pa nista onda najbolje pustiti lopove da rade svoj posao i mirno gledati sa strane,ne mozes ih tuziti-ne mozes ih ubiti,je*em te zemljo srbijo (namerno malo slovo).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh