Nikad ovako !

Uvek me odusevljavaju ovakvi fanatici, vide i sami da je vlazno i mekano i nateraju traktor od 6-7 tona.....Racunaju jak je pa ce moci da se izvuce...........


Ovaj valjak iznad sluzi za razminiranje terena, nemojte da Vas Svabe lazu, to im je ostalo od Rusa!!!:haha:



Evo jos jednih na delu,prvo prskalica pa Steiger, i na kraju bager............
 
Poslednja izmena:
Ako je za silažu što nije puni valjak ili točak do točka ? Meni liči na nešto što sam koristio prije par godina , a vidim krompir prigrnut u njivi iznad . Za navodnjavanje kukuruza ili nečeg drugog potapanjem , najbolje je prigrnuti redove i puštati vodu u brazde . Ako je zemlja jako propusna trebalo bi prigrnute redove ili svaku brazdu "utabati " nečim po sredini da zemlja ne upija vodu prebrzo nego da se ona razliva duž njive , to bi moglo biti ovo sa metalnim točkovima .
Moze biti i to sto kazes,ali za sabijanje silaze sigurno nece koristiti pun valjak,tu onda od sabijanja nema nista sem ako nije tezak 10 tona :).Traktori koji sabijaju silazu,pozeljno je da imaju uske gume,bolje istiskuju vazduh,i samo sabijanje je bolje.
 
Ne vidim koja je svrha izivljavanja na ovome traktoru. Da li je u pitanju reklama ili covek pokusava da ispadne faca. :zli:


 
Nazad
Vrh