Nikad ovako !

mada mislim da bi tu pukla i deblja sajla....ili jos gore povukla taj bager ili ult sta je vec....strasne akcije imaju
 
Vozac kamiona je kriv... Nije trebao to da uradi trebao je da pusti da ga bager polako vuce a ne on krenuo sam pa kad je poceo da se vraca unazad vec je bilo kasno... Tad moze da se d esi ili ovo da pukne sajla ili da je bila toliko debela i jaka mozda bi povukao i bager...
 

- - - - - - - - - -

Eto sta znaci budala... Nov traktor muce tu u tom kanalu zbog cega.... A ja bi tima oduzeo te nove masine i dao im Vladimirca ili 533 pa da sa njima guslaju!!!!!!!!!!
A ne sa ovim novim traktorima da se izivljavaju!!! Kako li samo dolaze do njih olako kad ovako postupaju sa njima..

 
Eto sta znaci budala... Nov traktor muce tu u tom kanalu zbog cega.... A ja bi tima oduzeo te nove masine i dao im Vladimirca ili 533 pa da sa njima guslaju!!!!!!!!!!
A ne sa ovim novim traktorima da se izivljavaju!!! Kako li samo dolaze do njih olako kad ovako postupaju sa njima..
Ciro nisi im ti ni kupio,a nisi ni Tito da oduzimas. :ppozdrav:
 
NEko je se nasao pametan pa je podigao ovaj znak malo uvis. Na snimku se vidi zuta tabla, koja u vecini slucajeva nije dodirnuta.



if-you-hit-this-sign-you-will-hit-that-bridge.jpg
 
Mozda je bila zima pa se zategle zice haha
A mozda neka budala htela da snima pa nije imala sta, ajd kamione , pa podigao. Inace genijalna ideja sa znakom.
 
Nazad
Vrh