Nikad ovako !

Ove bih ja lepo po nekoliko metaka u nogu, pa vezao za kamion i jedno par kilometara vukao, onda bih vratio nazad, i prst po prst zdrobio!!!! Ili bih prvo prste pa kost po kost satarom! Ili bih namlatio dobro, ili bih predao Crncu da ih obeznani:osmeh:
 
Jugi, opet kontroverzne ideje, ali ipak i zasluzuju da se malo slepaju sa kojom rupom viska. Pri velikoj brzini sa kamionom nema naglog manevrisanja tako da nije mogao ni da izbegne kamen a ni da pogazi budalu.
Pitam se sta je bilo posle...
 
Kontraverzna ideja ili ne takvim gamadima je jedino to lek...A znam da ne moze manevrisati pri toj brzini kojoj je isao, ali lepo stane, izvadi utoku pa sredi gamad i gotovo,... Sta sada krenes da kupis telad recimo za tov, i gamad te zaustavi tatini guzonjini sinovi dosadno im pa da se malo zabave, i oni te zaustave i sta sada pustis da te opljackaju?? Ma daj molim te, mislim ne trebas raditi ono sto sam ja rekao u detalje, vise sam iz besa to rekao, ali osim seckanja prstiju sve drugo dolazi u obzir, tipa premlacivanja ili jos bolje nateras ih da se skinu i goli da trce ispred tebe dok vozis kamion, ili im polupas stakla na autu sipas secer u rezervoar itd.... Sve je bolje nego da te opljackaju ili nedao bog nesto strasnije...
 
Ma nije to za sve, nego za ovakve situacije, recimo oni bi opljackali coveka, smejali se otisli na pice zurke itd, a njegova porodica i on sam znaju kako je tesko doci do novca.
 
Pre nekoliko godina naš jedan kamiondžija naleteo na ovu bandu i oni mu bacili na šoferku grudvu tovatne masti. Mahinalno upalio brisače i razmazao mast po šoferci i sleteo s puta i prevrnuo kamion, sreća ostao je živ, nije mu falilo ništa a kamion havarisan.
 
Nije mi jasno kako ova banda funkcionise? Zaustave kamion i traze reket, kao klasicni reketasi kada uzimaju novac na mesecnom nivou od kafica, brze hrane itd?
 
Nije mi jasno kako ova banda funkcionise? Zaustave kamion i traze reket, kao klasicni reketasi kada uzimaju novac na mesecnom nivou od kafica, brze hrane itd?
Verovatno taj deo puta smatraju svojom teritorijom i traze pare da prodjes. Ako ne platis, probuse gume ili naprave neko jos vece sr..e.
Ali ove su bas izbrebali...
 
ovaj most mi deluje stabilnije od onog Prigrevačkog sa prethodne stranice :osmeh:
10155719_10150507490909959_5759050407325243107_n.jpg
 
Ako pratite vesti ona nezgoda sa helikopterom je za nikad ovako.
A sto se tice ovog majmuna sa kamenom to bi trebalo da se tretira kao tesko krivicno delo, ugrozavanje bezbednosti u saobracaju iliti pokusaj ubistva. U zatvor pa nek se ladi jedno 5 godina. Mada kakvi su sudovi kolega Jugi je dao odlicne predloge :)
 
kod mene komsija nije 4 izvadio al je uspio ispeglat i ojacat jer se savila i dola i gore jednako i nije se puno uvrnula. Ovu moze komotno na otpad samo ovo niko ne ispravi
 
Nazad
Vrh