Nikad ovako !

највећи проблем за мостове је, ако се погоди фреквенција осциловања, која доводи до његовор рушења, поред овога вићо што си написао...за газелу је било потребно тачно 2000 војника да ударе стројев корак преко ње и она би се урушила...мало ми је нелогично да је човек закочио и да се због тога он урушио...овде је по среди нешто друго, а без испитивања могу само да нагађам што се то тако збило....једино ако је мајстор ложио машину, па нагло закочио, па ето срушио се мост услед преношења позамашне тежине на сам мост...много је ту нејасних параметара да би се мгло рећи е због тога и тога је он пао....

Misliš ovako :

[video=youtube_share;HccgCeVo-4c]http://youtu.be/HccgCeVo-4c[/video]
 
Pa to je jedan naš član, ima one "žmigavce" na kabini. Treba njega pitati šta je pokušao da uradi...:sta:
 
Vala svakakvih debila ima.Pa pogledajte sta je uradio sa kolenaste osovine. Kad vidim samo koliko je to kvalitetan plug a debilu dat dodje mi motku da uzmem i malo mu ispremestam klikere u glavi.Gde je on uopste i video da se tako radi. E vala stvarno ona stvar svasta izbaci
 
Ovom tipu sto otvara brazde za krompir, sa snimka koji je postavio markokg1982, treba trajno oduzeti traktor. Nije sramota pitati. Sramota je pametovati a raditi naopako.
 
Kod mene je jedne godine tako komšija razbuco baštu. Zna on gdje je i označili mu dokle da uzore. Nije nikog bilo kod kuće, kad smo došli imaš šta i vidjeti. :)

Kad se otrijeznio i vidio šta je napravio nije htio da uzme pare za oranje već u proljeće došao sa roto drljačom i sve sredio za sjetvu.

Dobar čovjek inače, ali voli popiti i je*eš takav posao. Mislim da je taj dan potrošnja nafte i rakije bila skoro pa jednaka.
 
Nazad
Vrh